Recenzováno: 14. září 2019

Byli jsme na Vegáčské jednohubce v hotelu a na pokoji číslo 308. V noci kolem 3 hodiny jsme mysleli, že nám někdo chodí pod okny -3.patro. Bohužel nakonec jsme zjistili, že do předsíně mohutně zatéká stropem. Byl již nasáklý celý koberec.
Jinak služby i jídlo velmi dobré.

Tip ohledně pokoje: Pokoj č. 308 má výhled bokem na parkoviště a letní terasu. V létě asi hlučný pokoj.
Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli AliVei.
Recenzováno: 23. července 2018

Do tohoto hotelu každoročně jezdíme na takové menši fotbalové soustředění, pokoje prosté ale naprosto dostačující. Jídelníček sestaven dle našich požadavků. Možnost sportovního vyžití, Wellness, venkovní bazén s výhledem na údolí, beach volejbalové hřiště. Pro tyto účely naprosto bez problémů.

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli Kamil H.
Recenzováno: 18. července 2018

Celkem pěkný hotýlek s velmi hezkým výhledem. Jednoduché vybavení pokojů, poměrně čisto. Vedení se evidentně snaží o vylepšování. Bohužel ne vždy povedeně. Například v letošní sezóně otevřeli pěkný venkovní nerezový bazén. Hned vedle něj je instalována "vikslajvantová hrůza" v podobě údajně nejdelší přírodní vodní skluzavky. Nedovedu si představit, že bych na ni pustila dítě. Skluzavka je v podstatě koryto, vyhloubené v zemi, na tom jsou položeny dřevotřískové desky a na nich již od pohledu chatrná fólie, na více místech potrhaná. Bezpečnost této "atrakce" je opravdu tristní. Celkový dojem z nového bazénu úplně zkažený.
Hotel Vega bych nedoporučila především díky přístupu personálu, hlavně na recepci, v restauraci a také pokojských. Při příjezdu Vám recepční dá najevo, jak ji obtěžujete, je zcela nevstřícná, v podstatě s hosty nechce mít nic společného. V restauraci je obsluha až na jednu výjimku (mladá usměvavá blondýnka s delšími vlasy a brýlemi) neochotná, ve 20.00 hod. nám pravidelně zhasínali světlo, přestože má být otevřeno až do 21,30 , servírky vyjma výše uvedené jsou evidentně nevyučené, jejich chování vyložené nepřátelské. Přestože jsme požadovali pouze výměnu ručníků, pokojské nepříjemné.
Wellness celkem ok, ovšem voda ve vnitřním bazénu i whirpoolu je silně přechlórovaná.
Hotel byl určitě měl omezit ubytování hostů se psy, v době našeho pobytu jich bylo minimálně 5. Na dovolené si chce každý odpočinout, nikoliv poslouchat štěkot.
Jídlo průměrné, porce malé, švédské stoly se každý den opakují a výběr je malý.
Vegu jsme vybírali na základě mnoha pozitivních recenzí, ale byli jsme opravdu zklamáni, takže nikdy více.

Datum pobytu: červenec 2018
1  Poděkujte uživateli Q4444USmarie.
Recenzováno: 13. července 2018

Hotel je vcelku pěkný s krásným výhledem. Pokoje prosté, ale dostačující. Horší je to se stravováním, kdy porce jsou malé a obsluha nepříjemná a neprofesionální. V restauraci Vám ve 20 hodin zhasnou nad hlavou a v celém hotelu se již nenapijete ani nenajíte. Jste tedy odkázaní jít do pokoje k TV, protože pro celý hotel jsou venku asi 3 lavičky k odpočinku. Wellness je příjemné, ale jeho prostředí by mohlo být lepší. Ono dívat se při procedách na bílou stěnu s hodinami je dosti nepříjemné. Ručníky ve wellness nečekejte.
Úklid během pobytu je také nulový, maximálně Vám vymění ručníky, když si o ně řeknete. Služba recepce je zcela zbytečná, recepční Vám naplánuje wellness bez Vašeho vědomí a víc se o Vás nestará, chybí ji vstřícnost a přátelskost. Určitě tento hotel nedoporučuji.

Tip ohledně pokoje: lépe bydlet v druhém patře a výše
Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli Lucie B.
Recenzováno: 12. července 2018

Hotel Vega rozhodně nedoporučuji. Je sice umístěn v klidném prostředí, ale samotný hotel klidný není. Jedná se o panelákovou budovu, ve které je slyšet každý pohyb včetně doprovodných zvuků při používání toalety. Pokud tedy budete mít smůlu, že nad vámi bude bydlet někdo hlučný, rozhodně si neodpočinete. Majitel hotelu navíc není ochoten vyjít hostům vstříc, jeho vystupování neodpovídá tomu, že jste platící zákazník, ale dobám minulým.

Datum pobytu: duben 2018
1  Poděkujte uživateli Dalibor S.