Recenzováno: 18. listopadu 2018

Skvělé ubytování a wellnes. Ačkoliv byl hotel docela plný, ve welnessu večer skoro nikdo nebyl a děti si užily i saunu. Stravování předčilo naše očekávání, skvělý výběr, výborné snídaně i večeře. Vše bez chyby.

Datum pobytu: listopad 2018
Poděkujte uživateli betka382.
Recenzováno: 23. června 2018

Velmi zdařilý pobyt letos v červnu (2018).Pohoda v hotelu Pohoda.Služby na úrovni.Strava výborná.Velice kladně hodnotíme wellness,jak bazén tak
i saunový svět-super.Ubytování velmi příjemné.Personál v jídelně oproti
loňskému roku mnohem přívětivější.

Tip ohledně pokoje: Ve vyšším patře je klídek-pohoda
Datum pobytu: červen 2018
Poděkujte uživateli viktorka2017.
Recenzováno: 29. května 2018

Hodně cestujeme a wellness hotely jsou naše oblíbené. A musím říct, že hotel Pohoda předčil naše očekávání. Za celý pobyt jme neměli nejmenší problém. Vše zde funguje na 1 s hvězdičkou :). Od recepce a pokojské (každý den úklid), přes personál v restauraci a ve wellness. Opravdu paráda!! Lidi, lidi a lidi, ti dělají hotel tím, čím je. Pan ředitel na ně může být jen a jen pyšný!! Pokoje moc hezké, útulné, pohodlné postele, krásná koupelna, pokoj s balkonem a krásným výhledem do zeleně. Na pokoji župan, osušky...Vše čisté, voňavé. Byly jsme tu s kamarádkou a dětmi a všude se k nám chovali naprosto úžasně! Rozhodně jsme neměli pocit že s dětmi tu nějak rušíme, všichni byli milí a vstřícní. Hlavně personál restaurace a pan vedoucí, který nám zarezervoval stůl u dětského koutku, číšníci, kteří sami od sebe nabídli dětem nechlazené nápoje atd. Jsou to detaily, ale opravdu potěší a je vidět, že zde vítají i malé návštěvníky! Výběr jídla na snídani i večeři opravdu velký, vše formou bufetu a moc dobré! V restauraci dětský koutek, nádherné dětské hřiště, opravdu velké a přehledné, u hřiště kavárnička a uvnitř opět dětský koutek. Prostě na děti se tu myslí maximálně! Wellness centrum také krásné, krásný bazén, dvě vířivky, saunový svět. I když neradi jezdíme na stejné místo, tak sem pojedeme určitě znovu a nejraději bych zde strávila celý rok :). Děkujeme za skvělý pobyt!!

Datum pobytu: květen 2018
Poděkujte uživateli consti2017.
Recenzováno: 2. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Rozhodli jsme se strávit velikonoční víkend v Luhačovicích. Zaujala nás nabídka wellnes hotelu Pohoda. Hotel je modernizován a má hezky vybavené pokoje a koupelny i společné prostory, ale v restauraci občas vládne stará luhačovická kultura... Je umístěn mimo centrum, ale v příjemné oblasti Pozlovic nad přehradou. Rozhodně je pobyt vhodný pro aktivní lidi a rodiny dětmi. Procházky, cyklovýlety, brusle (kolem přehrady je pěkná trať), běhání...
Restaurace: na 4* bych viděl větší výběr - nápady na jídla
Pokoje: ok
Wellnes: Moderní a dostatečný počet saun a vířivek, ale chybí samostatná odpočinková zóna, která je zde součástí společných prostor.
Jinak mohu doporučit.

Datum pobytu: březen 2018
Poděkujte uživateli davidmE7557UZ.
Recenzováno: 25. ledna 2018

V tomto wellness hotelu jsem strávil 14 dní báječné dovolené. Recepční pracovaly skvěle. Pokoj s výhledem do přírody byl řádně vybaven. WI-FI připojení bylo po celém hotelu perfektní. Snídaně a večeře formou bufetu. Obědy výběr ze tří jídel a polévka. Wellness služby fungovaly bezchybně. Fungoval i svoz hotelovým autem do centra města.

Tip ohledně pokoje: Pokoje na východní straně jsou s výhledem do lesa,
Datum pobytu: červen 2017
  • Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli Ivošek B.