Recenzováno: 24. září 2019

Pobyt v hotelu se především úrovní služeb kuchyně a restaurace obecně rovnal katastrofě. Vybrali jsme si pobyt s "vínem", což spočívalo v údajně neomezené konzumaci vína a polopenzi. To, co jsme tady dostali podvakrát jako tříchodové menu, bych si neuvařila na poslední chvíli snad ani doma. Tragédie. Kuchař by jídla neuměl udělat nejspíš ani podle kuchařky a personálu restaurace trvalo uspokojit objednávku pití na jeden stůl min 10 min+10 min čekání jen na objednávku. Nepotřebovali jsme se opíjet, ale jejich rychlostí bychom se neopili ani kdybychom tam seděli celé tři dny. O snídaních ani nemluvím - okaté repasy ze zbytků z předešlého dne, jogurty aro, studené párky.. atd atd. Pokoj byl čistý a pěkný, klimatizace ovšem jedině prostřednictvím okna do silnice a hlavně k často bijícímu kostelu. Za peníze, které pobyt "s vínem" stál, bych příště koupila radši něco úplně jiného a hlavně jinde.

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli Vyletnik123.
Recenzováno: 17. srpna 2019

Nově zrekonstruovaný čistý pokoj, velmi pohodlná postel na úrovni 5* hotelu.
Na snídani bohatý výběr z bufetu - vždy bylo i něco domácího např. masová roláda, jablečný závin. Velmi chutné tříchodové večeře, porce velké, skvěle nazdobeno, čerstvé suroviny. K obědu jsme si dali hovězí líčka - byly jedna báseň. Personál ochotný a příjemný.
Restaurace a bar v anglickém stylu vybízí k posezení nejen u vína, ale měli i slušný výběr rumů a whisky.
Pěkné okolí - cyklostezky, rozhledna.
Jako třešničku na závěr musím zmínit fantastické soukromé spa ve sklepních prostorách - máte jej na hoďku a půl vyhrazené jen pro Vás - infrasauna, koupel v tepaných měděných vanách, lehátka u solné stěny = supr relax se sklenkou sektu!

Tip ohledně pokoje: perfektní privátní wellness - koupel v měděných vanách s himalájskou solí a konopím
Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli 1Ludvik.
Recenzováno: 20. června 2019

Pobyt v hotelu Drnholec rozhodně nedoporučuji. Vybrali jsme hotel podle fotek, které neodpovídají skutečnosti, a podle kladných recenzí, které doteď nechápu. Už při otevření hlavních dveří mě zarazil zápach, všude po hotelu zápach z kuchyně. Pokoje malé, bez klimatizace - obrovské vedro, když jsme otevřeli okna tak byl šílený hluk ze silnice a hluk zvonů z kaple, která je hned vedle. Restaurace - jedna velká katastrofa. Dali jsme si jídlo jednou a naposledy, poté jsme jezdili na večeře raději jinam. Snídaně - rohlík s jogurtem jsme si mohli koupit vedle v coopu. Jediné plus na tomto pobytu byla příjemná obsluha. Za ty peníze, které jsme tam nechali, bych očekávala úplně něco jiného.

Tip ohledně pokoje: Rozhodně ne pokoje s okny k silnici.
Datum pobytu: květen 2019
Poděkujte uživateli njigztzhj970.
Recenzováno: 2. února 2019 prostřednictvím mobilu

Maximální spokojenost s přístupem vždy usměvavého personálu a s kvalitou ubytování a stravování. Velká pochvala! Výhodou tohoto místa je poloha v centru obce, ale trochu mimo hlavní silnici, což znamenalo naprostý klid. Určitě se vrátíme. Díky!

Datum pobytu: únor 2019
Poděkujte uživateli Martin R.
Recenzováno: 18. září 2018

V tomto hotelu jsem byla již 2x a vždy mě velice překvapil. Nespali jsme v přímo hotelu ,ale v takzvaných zahradních pokojích.Které jsou přizpůsobeny i vozíčkářům což je moc fajn. Ale... tady je tak trochu zakopaný pes. I když pokoje jsou krásný celkem prostorný,ale dostat se přes dvůr,který se kolem 22 hodiny zamyká je pro vozíčkáře nemožný. Neboť od silnice k pokoji je takřka nepřístupná cesta plná drobných kamínku což pro vozíčkáře nebo špatně chodícího člověka velice obtížné.Dá se jít přes recepci,ale ta je do těchto zahradních pokojů po schodech. A přitom by stačilo odstranit kamínky a ponechat tam jenom obyčejnou trávu nebo dát venkovní dlažbu .
Jinak samotný hotel je velice krásný v Anglickém stylu a recepční jsou moc příjemný a i kuchyně opravdu velice chutná .Takže za mě ano dost dobrý až na nějaké drobnosti kterým by zpříjemnili pobyt postiženým lidem . Málo hotelů a penzionu myslí i na vozíčkáře. Jo a ještě jsem zapomněla zmínit což je moc fajn že je v tomto hotelu povolen domácí mazlíček.V našem případě to byl celkem velký pes.

Tip ohledně pokoje: pokoje jsou v patře a bezbarierový přístup díky drobným kamínkům takřka nemožný
Datum pobytu: květen 2018
Poděkujte uživateli Stáňa J.