“Nedalo se odolat....”
Recenze Longus

Longus
Č. 1 z 1 Dezerty v Kyjově
Recenzováno: 7. října 2020

Byli jsme na obědě naproti v Pizzerii u Martina, kde jsem se opravdu luxusně najedli.

Ale ...pan číšník nás nahlodal s tím, že naproti v Longusu mají skvělé dortíky.

Tak jsme si řekli, že jenom nakoukneme a vypijeme kávičku, ale jeden myslel a víte co se stalo. Sotva jsem zahlédla dortíky, nedokázala jsem odolat....

A rozhodně to byl velmi příjemný zážitek.

Výtečná kávička v krásném prostředí, výtečný dortík a báječná obsluha.....

Už se těším na další návštěvu.
Je to radost potkat takový podnik.

Datum návštěvy: září 2020
1  Poděkujte uživateli MartinaT1619.

Recenzováno: 8. srpna 2020

Personal nevaha jecet na dite, ktere odhodi odpadek do kose - pry je na destniky a nikoli na odpadky. Jak to poznat, kdyz je kos neoznaceny a z poloviny plny odpadku, to uz neporadi. Jednani k hostovi otresne, kava prumerna - ale ceny velmi nadprumerne. Za me NEVER MORE.

Datum návštěvy: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli 621tom_v.
Recenzováno: 23. června 2020

Zákusky lahodné! Opravdu jsem lepší ještě neměla. Určitě doporučuju Longus navštívit. Jak kavárnu tak i penzion!!!

Datum návštěvy: červen 2020
Poděkujte uživateli simir227.
Recenzováno: 11. května 2020

Vynikající zákusky, jejich dortiky zbožňuji.Jezdime pravidelně asi 2 roky na pondělní sešlosti. Doporučujeme.

Datum návštěvy: únor 2020
Poděkujte uživateli Beerscout1527.
Recenzováno: 25. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Naprostá spokojespokojenost. Výborná káva i se sojovym mlekem❤
Vsem doporučujeme pri návštěvě Kyjova.

Poděkujte uživateli Zdenka H.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Longus, si také prohlíželi

Bukovany, Jihomoravský kraj

Už jste navštívili Longus? Sdílejte své zkušenosti!