Recenzováno: 25. srpna 2020

Cestovali jsme poprvé do Řecka na Rhodos.Několik roků naše destinace je Turecko a náš oblíbený resort v Kemeru hotel Barut Kemer.Bohužel letos nám Turecko z důvodů Covid nebylo umožněno a byla nabídnuta jiná destinace.Vybrali jsme si Rhodos a hotel Princess Andriana.S velkou obavou jsme odletěli,neboť s naší vysoce nastavenou úrovní hotelu v Turecku jsme nevěděli do čeho jdeme.A přišlo velké překvapení!!! Hotel na vysoké urovni,čistota,gastronomie Top,vstřícnost,personál-ochotný,usměvavý,manager restaurace pozorný,restaurace ala Carte nadstardantní úroveń.Egejské moře nádhera ,modré,průzračné,rybičky kolem vás plavou móóóóc.Animační tým perfektní a dokonce holka z České republiky z Břeclavi Karolína usměvavá se spoustou energií.Co se týče Covid,tak všady jsou desinfekce,klientela převážně Německo,Anglie.Určitě se rádi vrátíme,možná ještě letos,tak jme byli okouzleni tímto resortem.A mohu říci ,že jsme oslavili s přítelkyní tady líbánky po 28letech.Tak moc děkujeme Milan a Jitka - Česká republika.

Datum pobytu: červenec 2020
Poděkujte uživateli bedrisek.
H HOTELS COLLECTION, Marketing v zařízení Princess Andriana Resort & Spa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 1. září 2020

Dear bedrisek,

We would like to thank you for your kind feedback and for being here with us at Princess Andriana Resort & Spa.

Your wonderful remarks regarding our high level services, our cleanliness and our Top Gastronomy are much appreciated.

Striving for excellence is an important part of our culture and therefore we are happy to learn from your feedback that we succeeded on that.

We would be pleased to welcome you again in our beautiful Resort. Until then, we wish you all the best!

Kind Regards,

Recenzováno: 21. srpna 2020

Hotel je moderní, pěkně zařízený, čistý a s usměvavým personálem. I přes koronavirovou situaci jsme měli problém najít volná lehátka, když jsme se odpoledne chtěli od moře přesunout k bazénu nebo naopak. Určitě nedoporučuju zabírat si lehátka ručníkem - jednou nám místo s dovolením plavčíka obsadil někdo jiný a ze tří hotelových ručníků vrátili jen dva (za ztracený ručník se platí pokuta).
Moře je od hotelu trochu dál a určitě je potřeba mít boty do vody (ochrání před rozpáleným pískem i oblázky). Je průzračně čisté a klidné.
Bazén je obří a dostatečně hluboký, takže jsou v něm převážně dospělí. Je dokonce tak velký, že si do něj můžete vzít lehátko a nebudete nikomu překážet.
V jídelně kvůli aktuálním opatřením personál nabíral jídla, která jste si ukázali. Pokrmy byly chuťové skvělé a výborně dochucené, jen některá obsluha nám nechtěla moc dopřát (při opakované výzvě dělali, že nerozumí). Zarážející bylo chybějící označení bezlepkových pokrmů, kterým se hotel chlubil v katalogu. Označena byla pouze veganská jídla, bezlepkové pokrmy si musel nechat člověk ukázat od obsluhy. Na přání se dalo objednat bezlepkové pečivo, bezlepková pizza a těstoviny. Využili jsme také nabídku večeře v italské restauraci (bezlepkové pečivo i pizza). Dá se poobědvat i u bazénu a u moře, kde je nabídka jídel omezená. Při brzkém ranním odjezdu už jsme nedostali nic, ačkoliv nám delegátka dřívější snídani domlouvala na recepci.
Po celý den jsou dostupné studené nápoje i dobrá káva. Kvůli koronaviru se na pokoje doplňuje jen voda, nápoje se ale dají koupit i v supermarketu, který je součástí hotelu. Tam i v okolních obchodech jde bez problému platit kartou.
Večer probíhají cizojazyčné animace a hudební vystoupení, která určitě stojí za poslech.

Tip ohledně pokoje: Doporučuju hotel s výhledem na bazén
Datum pobytu: srpen 2020
Poděkujte uživateli 956al_b_tas.
Recenzováno: 28. července 2020

Od první chvíle víte, že jste v dobře vedeném hotelu, jehož hlavním trumfem je personál. Byli jsme tu v době anti-covidových opatření, což znamenalo pro nás více prostoru a klidu, ovšem pro zaměstnance celodenní nošení ochranných pomůcek. Přesto nikdo z nich nedal sebeméně najevo únavu či rozladěnost, klobouk dolů. Žádný z hotelů, který jsme dosud navštívili, se Princezně kvalitou jídla nevyrovná. Nenechte si ujít Středomořskou a la carte restauraci. Pokoje prostorné, čisté, postele pohodlné. Pokud bych měl najít nějakou slabinu, tak je to oblázkovo-písečná pláž. Bez pevných bot je chůze velmi nepohodlná, na bosé procházky po břehu se netěšte. V poledne se rozpálí tak, že si snadno popálíte chodidla. Situaci by zlepšilo přiblížení dřevěných chodníčků k vodě.

Datum pobytu: červenec 2020
2  Poděkujte uživateli Jiri H.
H HOTELS COLLECTION, Μάρκετινγκ v zařízení Princess Andriana Resort & Spa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 17. srpna 2020

Dear Jiri H,

We would like to thank you for taking the time to share with us your kind rating regarding your visit and experience at Princess Andriana Resort & Spa. Hope to have more opportunities in future to welcome you back.

Kind regards,

Recenzováno: 25. srpna 2019

Do tohoto hotelu jsme jeli s manželem na svatební cestu. Byli jsme NADŠENI!!!!!
Hotel byl velice krásný, pokoje prostorné.. Všude čisto, naklizeno... Jídlo bylo excelentní. Využili jsme i nabídku hotelu do Ala-Carte restaurace, kde jídlo bylo opravdu delikátní. Jako příjemnou pozornost hodnotím i krátkou masáž zdarma. Veliké plus jsem spatřovala v tom, že v jakoukoliv hodinu jsme přišli na pláž nebo k bazenu, vždy jsme našli volné jak lehátka, tak slunečník. Výborná věc byly i bary, snack jak u bazenu, tak u moře... Děkujeme hotelu za krásné líbánky, kdy jsme nemuseli řešit vůbec nic a kde o nás bylo skvěle postaráno.:) Zdraví Rezkovi

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli anetrezkova.
Recenzováno: 12. srpna 2019

V tomto hotelu jsem byli v polovině září loňského roku (2018). Vše je na vysoké úrovni. Ihned po příjezdu na hotel jsme dostali náramky a mohli jsme jít hned na snídani. Po snídani jsme se již šli ubytovat na pokoj. Na pokoji byl minibar, který byl každý druhý den doplňován (2x pivo, 2x perliva voda,2x neperlivá voda, 2x pepsi, 7up, mirinda - pomeranč a citron). Dále mě mile překvapilo, že v koupelně byli k dispozici kartáčky se zubní pastou, to se jen tak nevidí. Pokoj byl s bočním výhledem na moře.

Jídlo bylo fantastické. Jak u snídaní, obědů, tak večeří nepřeberné množství všeho. Především výborné zákusky. Takové jídlo jsem ještě nikdy nezažil. Na pláži i u bazénu byl k dipozici bar, kde byla k dispozici i točená zmrzlina nebo např. ledové kafe. Jinak k občerstvení byli různé bagetky, parky, ovoce, zelenina atd... Prostě jedním slovem suupeer !! Na recepci byl také k dipozici bar, kde jsme trávili čas po obědě a večer, míchají zde velice dobré drinky, např. Aperol, Piňa Colada apod. Pivo bylo také velice dobré.

Nejkrásnější moře, které jsme zažil. Tak čisté, průzračné moře jsme ještě nezažili. Pláž každý den, krásně čistá a upravená. Pláž na půl písčitá a oblázková. Lehátka byli na pláži zdarma, k dipozici i sprchy. Počet lehátek dostatečný. Ručník dostanete oproti kartičce ve wellness zóně.

Do tohoto hotelu se rádi vrátíme. Již máme tento hotel znovu objednán a to zase na polovinu září tohoto roku 2019. Už se moooc těšíme. Nejlepší dovolená, kterou jsme kdy zažili.

Datum pobytu: září 2018
4  Poděkujte uživateli Kraseckin.
H_HOTELS, Guest Relations Manager v zařízení Princess Andriana Resort & Spa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 14. srpna 2019

Dear Kraseckin,

Thank you for posting your five star review on TripAdvisor. It’s always great to hear that you enjoyed the most of Princess Andriana Resort & Spa so that you decided to return this year. We are very excited to be welcoming you again! We are delighted also to read that you found our restaurants, our food quality great and that you remained satisfied with the carefully prepared drinks. We feel glad that you enjoyed the landscaping, the surroundings and the beach of the resort. Our main goal is to make you feel like home and we feel very pleased to know that we have reached it in your case. We are looking forward to welcoming you again in our resort and to ensure another magnificent stay at our resort!

Best regards,