“Specificka zalezitost”

Zbojnicka koliba - Stara Lesna
Kuchyně: Současná
Recenzováno: 29. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Je to hodne specificky podnik, ktery asi nebude po chuti vsem. Tradicni koliba, zarizena na vetsi skupiny hostu, vyborna cikanska cimbalovka, dobre jidlo, ale je to hlavne velmi “svojska”, bodra, nekdy az lehce drza obsluha, ktera dotvari celkovy zazitek. Cisnici byli naprosto bezchybni, obletovali nas od zacatku do konce, spousta vtipku a legracek. Pripravte se na to, ze vam jako predkrm prinesou (a nauctuji) i to, co jste puvodne nechteli, ale cele je to soucast jejich show. Takovy slovensky kaviar - cerstvy chleba s bryndzou a cibulkou rozhodne stoji za to. Beru to jako kulturni odlisnost, ze se ocekava, ze budete pit tvrdy alkohol, at uz borovicku nebo tatransky caj (s prekvapenim). Meli jsme pstruha-dobry, kureci stejk-ok, pirohy-normalka. Celkove se nam to libilo jako zazitek. Jo, a maji dobrou plzen!

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli janrA5382VW.

Recenzováno: 11. září 2019

Do zdejší restaurace jsme se vypravili s tim, ze se najime místních specialit. Po příchodu ke kolibe jsme zjistili, ze je bez důvodu zavřeno ackoliv jsme si pred rozhodnutím navštívit tuto restauraci - procházeli webové stránky. Nikde zadne upozornění.. Tudiz i nize popsané negativní hodnocení teto koliby beru zcela a naprosto vazne. Velke zklamani

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Petra K.
Recenzováno: 8. září 2019 prostřednictvím mobilu

K jídlo hrála cimbálovka která byla velmi hlásila asi moc malý prostor. Jídlo dost drahé na kolik ho přinesli. V účtu byly položky jako studená obloha, kterou jsme si neobjednali ale byla zaúčtována. Když jsme obsluhujímu řekli že nechceme alkohol přestali jsme pro něj existovat. Kuřecí steak byl očividně dělaný na grilu od pstruha. Takže jako kuře to moc nechutnalo.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli 323mat_jm.
Recenzováno: 8. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Hrozná obsluha, arogantní až neslušny provozní, zkontrolujte si co mate na lístku, měli jsme napočítáno i to co jsme neměli, po upozornění nám bylo doporučeno ať tahneme do Čech.

Poděkujte uživateli Jaroslava B.
Recenzováno: 18. července 2019

Při příjezdu do Staré Lesné jsme si všimli cedule odkazující na tuto restauraci. Po bližším zjištění, že v této lokalitě není nic moc kde se najíst a prakticky už vůbec ne s místní kuchyní. Takže naše kroky směřovali právě sem.

Koliba otevírá od 18. hodin a už příchod (s miminem i psem) byl super. Obsluha velice milá, příjemná, ochotná - se psem hned kamarádi, s mimčem srandičky :-).

Jídlo výborné, cena super a porce tak akorát. Velice překvapila rychlost přípravy. Druhý večer jsme se na večeři opět vrátili.

Se psme jsme seděli venku na velice hezké zahrádce, ale uvnitř bude také velice pěkná, slyšeli jsme živou hudbu a jakmile se tady zábava rozjede, tak to bude nebezpečné :-).

Pokud pojedete kolem, tak určitě můžeme jen doporučit. Opravdu fantastické.

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli Komputek.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Zbojnicka koliba - Stara Lesna, si také prohlíželi

Stara Lesna, Prešovský kraj
Stary Smokovec, Prešovský kraj

Tatranska Lomnica, Prešovský kraj
Tatranska Lomnica, Prešovský kraj

Už jste navštívili Zbojnicka koliba - Stara Lesna? Sdílejte své zkušenosti!