Tripadvisor
Rajecké Teplice
Recenzováno: 6. února 2018 prostřednictvím mobilu

Krasny cisty hotel. Bazeny ruzne teploty. V noci krasne osvetleni. Velka spokojenost. Pokud bude prilezitost, tak se jiste vratime zpet. Vyhrivane venkovni bazeny ruzne teploty. Mo se nam tam libilo..

Datum pobytu: únor 2018
1  Poděkujte uživateli Niccke.
Recenzováno: 2. srpna 2016

Hotel Aphrodite je naprosto úžasný , všude krásně čisto , výborné snídaně a výborný personál . Ubytováni jsme byli ve dvoulůžkovém pokoji a naprosto nám to stačilo . Každé ráno jsme měli velký výběr jídla na snídani . Termály jsou nádherné , ale nejkrásnější jsou večer když se vše rozsvítí . Obědy jsme jedli v termálech a byly moc dobré .

Datum pobytu: březen 2016
3  Poděkujte uživateli jikonabytek.
Recenzováno: 5. dubna 2016

Perfektní wellnes, příjemný a ochotný personál. Do tohoto hotelu se vracíme opakovaně, velmi se nám líbí wellness s množstvím bazénů s různou teplotou vody, je zde i plavecký bazén, takže vodní svět, jak se říká, nemá chybu. V době našeho pobytu bylo i příznivé počasí na pobyt venku u bazénů, je zde dostatek lehátek a stolků se židličkami.

Tip ohledně pokoje: Je dobré požadovat pokoj bez střešních oken.
Datum pobytu: březen 2016
3  Poděkujte uživateli libuse1603.
Recenzováno: 15. ledna 2015

APHRODITE Rajecké Teplice jsem navštívil v létě 2014. Ubytování je velmi pěkné, lázeňské procedury a bazény jsou přímo v objektu, takže se všude dá chodit v županu. Režim je přesný, nikde jsem nemusel čekat ani minutu navíc. Stravování je ve vedlejším hotelu, který je spojený s tím, kde jsem bydlel nadzemní chodbou. Příště se tam vracím.

Tip ohledně pokoje: Výhoda je, že pro jednotlivce mají jednolůžkové pokoje. Při ubytování jedné osoby proto nemusí platit druhé - nevyužité lůžko,
Datum pobytu: srpen 2014
  • Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
3  Poděkujte uživateli Pavol H.
Recenzováno: 23. srpna 2016

Datum pobytu: červenec 2016