Recenzováno: 19. února 2016

Byli jsme ubytováni na tři dny v Hotelu Skalka. Odporné jídlo, nejlevnější salámy a sýry, žádný výběr a oba s manželem jsme měli žaludeční problémy. Byla to ta nejhorší strava, jakou jsme doposud měli. Hotel je v pěkném místě. Avšak zařízení postarší. Už bych se tam nikdy nevrátila.

Datum pobytu: srpen 2015
16  Poděkujte uživateli pomnenka.
Recenzováno: 4. ledna 2019

Datum pobytu: prosinec 2018
Recenzováno: 3. října 2018

Datum pobytu: srpen 2018
Recenzováno: 9. května 2018

Tip ohledně pokoje: mali sme izbu do parku, super aj s vtáčim spevom
Datum pobytu: květen 2018
Recenzováno: 24. dubna 2018 prostřednictvím mobilu