Recenzováno: 13. července 2017

Je pravda, že lepší a klidnější pokoje jsou do parku. Procedury lázní jsou levnější než v okolních lázní. Co bych ale hotelu nevyčítal je jídlo. Každý si vybere ze tří jídel a snídani si může každý vybrat z čeho chce. Nejednou jsem viděl hosty se doslova přežírat. Vyčetl bych jim pivo, které zde mají doslova nejhorší v okolí, a né za nejlevnější cenu.

Tip ohledně pokoje: Pokoje do parku jsou klidnější.
Datum pobytu: říjen 2016
  • Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
1  Poděkujte uživateli roka66.
Recenzováno: 30. října 2016

Hotel je situován na okraji Rajeckých Teplic a je obklopen nádherným parkem s množstvím dřevených soch. Pokoje jsou útulné. Byl jsem ubytování na jednolůžkovém pokoji s naprosto nedostačující skříní. Lůžko respektive matrace byla proleželá. Úklid pokoje zřejmě záleží na svědomitosti pokojské. Na mém pokoji zůstaly mrtvé mouchy na parapetu okna po celou dobu pobytu. Forma stravování v hotelu připomíná školní nebo závodní jídlnu. Snídaně jsou ve formě švédských stolů. Nejchutnější byly pomazánky a saláty udělané zřejmě hotelovým kuchařem. Ostatní kupované potraviny patřily k těm nejlevnějším. Obědy a večeře jsou servírované z výběrem ze tří jídel. Objednává se na začátku pobytu. Jídlo bylo chutné, ale občas studené.Porce byly dostačující. Obsluha v restauraci byla snaživá. Pochvalu zaslouží rovněž recepční služba, hezký interiér kavárny Cafe Skalka a nový minigolf u hotelu.

Tip ohledně pokoje: Pokoje s výhledem do parku jsou klidnější.
Datum pobytu: říjen 2016
  • Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
3  Poděkujte uživateli Wladek13.
Recenzováno: 19. února 2016

Byli jsme ubytováni na tři dny v Hotelu Skalka. Odporné jídlo, nejlevnější salámy a sýry, žádný výběr a oba s manželem jsme měli žaludeční problémy. Byla to ta nejhorší strava, jakou jsme doposud měli. Hotel je v pěkném místě. Avšak zařízení postarší. Už bych se tam nikdy nevrátila.

Datum pobytu: srpen 2015
16  Poděkujte uživateli pomnenka.
Recenzováno: 4. ledna 2019

Datum pobytu: prosinec 2018