Recenzováno: 5. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Celkový dojem může ovlivnit přístup a ochota personálu, při check-in jsme slečnu recepční alespoň požádali zda by se na nás mohla trochu usmát. Pokoje čisté, uvítali bychom více prostoru v koupelně. Velikost však bude záležet na typu pokoje. Snídaně bohaté formou bufetu, určitě si každý vybere. Nechybí čerstvé ovoce i zelenina. Ideální místo pro odpočinek.

Datum pobytu: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Marty7878.
Recenzováno: 10. srpna 2019

Navštívili jsme hotel Aphrodite Palace v Rajeckých Teplicích po druhé a pokoj komfort,snídaně s velkou nabídkou i koupele byly super.Také nás potěšilo, že jsme mohly neomezeně využít menší fitness, které bylo celkem dostačující.Celkový luxusní dojem z hotelu,úslužného personálu při snídaní a služeb kazí jen recepce hotelu.Čeho jsme si všimly s porovnáním s druhými hotely, které jsme navštívili byl příjezd a odjezd na recepci,kde jsou převážně mladé dívky, které při uvítání hostů i sedí na židli,žádné uvítání,milé slovo ani úsměv a při odjezdu to samé a kdyby je člověk nepozdravil, tak se ani nerozloučí.Velmi chladná a neslušná reprezentace jinak luxusního hotelu.Možná na tomto by měl manažer hotelu zapracovat.

Tip ohledně pokoje: Levnější varianta a dostačující pokoj komfort.
Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli delux7.
Recenzováno: 12. května 2019

Vysoká cena za poskytované služby.V porovnání ze spa hotely v jiných zemích jsou služby nedostatečné.Zaplatíte spíše za přezdobený interier.U snídaně čekáte dlouho na doplnění jídla,nabídka ve *** hotelích v Maďarsku,Polsku či Rakousku je větší.Na info kanálu vás informují,že do jídelny jen ve společenském oděvu,a pak vidíte část hostů v teplákách.Ručník ve spa 1,klidně vám ho jiný host hodí z lehátka na zem nebo sebere . 9.30 hodin a nemáte si kde lehnout ,protože do spa pustí každého kdo přijde z venčí bez ohledu na množství hostů uvnitř.Pokud prší a nemůžete ležet venku tak máte smůlu.Někdo jezdí na kole, někdo se věnuje turistice a my již dlouho navštěvujeme welness a spa hotely takže mohu srovnávat.Za tuto cenu bych doporučila jiné hotely.

Datum pobytu: květen 2019
Poděkujte uživateli Mira U.
Recenzováno: 13. dubna 2019

Nádherné místo na relaxaci a odpočinek. Překrásné a luxusní exteriéry a interiéry a tomu odpovídající cena. byly jsme tu poněkolikáté a opět nás to nezklamalo. Bazény velmi příjemné včetně NATURALU. Strava výborná ,i když v porovnání s předešlými léty se poněkud pohoršily. Není to jen subjektivní názor. byly jsme tu již poněkolikáté s našimi přáteli a naše názory se shodují. Personál velmi milí a ochotný. Jinak vše OK ! Těšíme se na další návštěvu.

Datum pobytu: duben 2019
Poděkujte uživateli recenzista.
Recenzováno: 30. března 2019 prostřednictvím mobilu

Voda a relax fajn, ale vstupne neprimerene, za všechno priplatky a jidlo v restauraci Apolon strašne. Za 2 porce bez pití 29 EUR jen za maso,rýži, salát, bez pití. Navíc to vůbec nemělo chuť. Maso tvrdé a omáčka zalita octem. Hrozne. Už tam nepojedu.

Datum pobytu: březen 2019
Poděkujte uživateli Michal B.