Recenzováno: 7. září 2019

Navštívili jsme v době obědů, kdy restaurace skoro praskala ve švech.Milá a rychlá obsluha zvládala vše bez problémů.Jídla nám byla donešena během 15ti minut.Krásně naservírováno. Moc jsme si pochutnali - česká, domácí a hlavně poctivá kuchyně.Ochutnala jsem i jejich pivo - nejsem pivař,ale chutnalo :-)

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli Petra H.
Recenzováno: 1. září 2019 prostřednictvím mobilu

Vhodné místo pro puldenni výlet zakončený obědem nebo večeři. V areálu rozhledna a malé muzeum Járy Cimrmana. Pro děti lesopark s několika aktrakcemi.
Restaurace nabízí celkem standardní chutná jídla. Porce jsou velké a ceny přiměřené. Nealko pivo pouze lahvové. Obsluha milá nicméně v době oběda nestíhá. Čekáte a čekáte, jídlo přinese na několikrát. Po jídle celkem dlouho čekáte na odneseni spinaveho nádobí a zaplacení. Během jídla priobjednat pití téměř nelze. Chtělo by to posílit počet obsluhy.

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli barvobaron.
Recenzováno: 6. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Zastavili jsme se zde na doporučení několika lidí. Místo je to krásné, restaurace, okolí i maják s muzeem mne moc zaujali, ale dost mne zklamala restaurace. Ani ne, co se týká jídla, ale spíš obsluha. My jsme se synem už měli 15 minut pití a když se manžel okolo jdoucí servírce připomněl, že si objednal pivo, tak se na něj ndost nevybíravě utrhla “No tak si na něj počkejte”. No dezert jsme si dali raději jinde.

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli Kateřina M.
Recenzováno: 28. června 2019

Byli jsme zde na oběd s rodinou a malým miminkem. Musím vyzdvihnout příjemnost paní, s kterou jsem domlouvala rezervaci - byla milá, vstřícná, doporučila nám vhodné místo pro naše potřeby s mimčem.
Oběd byl oproti poslední návštěvě lepší - především nás potěšil velký výběr a přímo blesková rychlost, s jako oběd přinesli. U jídel na objednávku už je to ale o poznání horší. Jak už psali jiní - vzhledem k cenám je jídlo spíš průměrné, ale je velmi chutné, vše nám chutnalo, dokonce i vegetariánský kuskus, takže bych se nebála dát si tady i něco jiného než hotovku či minutku.
Okolí je prostě úžasné....výhled, terasa, muzeum Járy Cimrmana, rozhledna, pro děti stezka v lese...to všechno za návštěvu Příchovic opravdu stojí!

Datum pobytu: květen 2019
Poděkujte uživateli LacikamKomarom.
Recenzováno: 20. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

Místo , které přímo vybízí k výletu. Nádherný pohled na okolní hory. Skvělá domácí kuchyň a dobré pivko. Škoda,že obsluha absolutně nestíhala. Pro děti dětské hřiště a možnost vyhlídky z místního majáku .

Datum pobytu: duben 2019
Poděkujte uživateli 913leo_s.