Recenzováno: 13. července 2017 prostřednictvím mobilu

V hotelu jsme strávili sice jen jednu noc, ale i tak to bylo perfektní... Příjemný personál, krásné čisté pokoje. Balkon s výhledem na bazén, tenisový kurt a nádhernou přírodu. Dokonce i restaurace byla skvělá, akorát na snídani bych bral větší výběr jídla, ale vůbec to nevadilo...

Datum pobytu: červenec 2017
Poděkujte uživateli Martin Š.
Kamila Ř, Generální ředitel v zařízení K-Triumf, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 5. června 2018

Dobrý den pane Martine,
mnohokrát děkujeme ze milou recenzi a budeme se těšit na Vaši opětovnou návštěvu! :)

Recenzováno: 3. února 2017

Hotel K-Triumf je nejlepší volbou aktivního odpočinku pro trávení volného času se svým partnerem. Jako milovnice zvířat jsem si užívala přítomnost koní. Příjemné odpoledne nám nabídl tenisová vnitřní hala, kde jsme se s přítelem dosyta vyřádili. Každý večer jsme poté trávili ve vířivce nebo v sauně. Jídlo bylo výborné a za velmi dobrou cenu.
Velmi rádi bychom se ještě vrátili v letních měsících a projeli se na koních nebo si zahráli plážový volejbal. Tamní příroda v létě musí být také velmi nádherná.

Tip ohledně pokoje: Apartmány jsou opravdu nádherné, luxusní, stylové a s krásným výhledem.
Datum pobytu: leden 2017
Poděkujte uživateli juliebrunatova.

Dobrý den paní Julie,

Recenzováno: 16. prosince 2016

Do hotelu jsem přijela na víkend s kamarádkou. Dostali jsme dárkem pobytový balíček s wellness. Hned při příjezdu jsme dostali veškeré potřebné informace od milé paní recepční. Pokoj byl krásný a čistý, s nádherným výhledem do zeleně. Velice jsme si užili masáž i vířivou koupel. Personál byl milý a nadmíru ochotný.
Do hotelu K-Triumf se určitě vrátíme. Děkujeme! Klára a Romča

Datum pobytu: listopad 2016
Poděkujte uživateli Klára M.

Dobrý den paní Kláro,

Recenzováno: 28. listopadu 2016

V K-Triumfu jsme byli tento víkend.Přes internetové stránky jsme si koupili wellness pobytový balíček. Na recepci byla velmi milá slečna, která nám podala všechny potřebné informace. Po příchodu na pokoj jsme hned šli na balkón, kde se nám naskytl neuvěřitelný výhled na přírodu a oboru s daňky. Pokoj byl velmi útulný a čistý
Wellness jsme měli v ceně balíčků a bylo to prostě božské. Součástí wellness jsou dvě výřivky sauna. Druhý den jsem hráli tenis a vydali se na procházku po okolí. Jídlo v restauraci bylo úžasné a obsluha opravdu profesionální. Nebylo jim, co vytknout. To nejskvělejší na K-Triumfu je, že je tam úplně vše. Za celý pobyt hotel nemusíte opustit. Pokud milujete přírodu, K-Triumf je skvělá volba. I když je to poměrně velký hotel, cítíte se tam jako v rodinném hotelu. Moc děkujeme a těšíme se na příští návštěvu.

Tip ohledně pokoje: pokoje typu superior jsou hezké a moderní
Datum pobytu: listopad 2016
1  Poděkujte uživateli Milada C.

Dobrý den paní Milado,

Recenzováno: 16. listopadu 2016

Skvělý a příjemný pobyt! Příroda kolem je krásná, hotel nabízí dobré sportovní zázemí, od tenisových kurtů, přes squashové, bowling a wellness. V rámci letního pobytu jsme využívali letní bazén. Restaurace vaří dobře - jen si připlatíte (asi kompenzace za výhodnou cenu pobytu). Jídlo dobré, ubytování čisté, personál vstřícný. Nemůžeme si stěžovat.

Tip ohledně pokoje: měli jsme pokoj na hlavní budově - čistý, klidný, vše v pořádku.
Datum pobytu: červen 2016
Poděkujte uživateli Denisa L.