Recenzováno: 7. srpna 2018

Chodí sem v zimních měsících málo lidí,pokud někdo příjde,chybí zájem personálu.Dlouhé čekání na obsluhu a když jsme se dočkali,tak kávu se šlehačkou měla kamarádka sraženou.Káva pak nebyla počítána,ale zase na placení jsme čekali více než 20 minut

Datum pobytu: březen 2018
Poděkujte uživateli vkhorelova.
Kamila Ř, Generální ředitel v zařízení K-Triumf, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. srpna 2018

Dobrý den paní Holerová,

jsme hlavně kongresový hotel a disponujeme 5ti salónky s kapacitou až 324 osob, takže v zímních měsících u nás převažují spíše kongresy.
Mrzí nás Vaše zkušenost, pokud je hotel plný, tak prosíme o trochu strpení u obsluhy.

Hezký den, K-Triumf

Recenzováno: 29. července 2018

Velice pěkný resort ve východních čechách. Zajímavé propojení s okolím, velikánská terasa k malému bazénu.

Byli jsme zde na oslavě včetně grilování selete. Perfektní snídaně po večerní oslavě. Připravena česnečka a utopenci :)

Krásné prostředí, dobře dostupné po dálnici.

Na pokoji nedoporučuji přistýlku pro dospělého, postele jsou fakt malé a nepohodlné. Na pokoji chybí klimatizace.

Ještě to chce uklidit pavučiny a prach....

Datum pobytu: červenec 2018
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli M4519JEmartinf.
Kamila Ř, Generální ředitel v zařízení K-Triumf, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. července 2018

Milý Martine,

děkujeme za Vaši recenzi.
Pro vaši BIG párty s 250 osobami by bylo lepší využít nedaleký rybník než náš bazén, to je pravda :D
Omlouváme se za nedostatky, do příště je určitě napravíme :)

Hezký den, K-Triumf tým

Recenzováno: 26. července 2018

Nevím, co vychválit nejdříve... :-). Už první kontakt s recepcí před příjezdem na jedničku (museli jsme z důvodu nemoci odložit příjezd). Velmi milé uvítání a podání podstatných informací, pokoj skvělý, čistý, světlý, krásně zařízený, pro dva dospělé a dítě (necelé 3 roky) naprosto vyhovující. Úklid pokojů bez výhrad, slečny a paní vždy usměvavé a pečlivé. Obsluha restaurace super, super, super a že jsme za ten týden a kus měli i výměnu týmů. Nevím, kde ti lidé berou energii a neustálý úsměv, v každém případě díky jim za to.Recenzi píši i jako pohled tří generací, které tu byly vážně nadšené. Babička 83, která se pohybuje pouze s chodítkem, dcera (téměř 3r) a já ten střed mezi nimi. Všem se nám tu moc líbilo a nenašli jsme žádný ani malinký mínus. Určitě se sem moc rádi vrátíme. Recepci a obsluhu restaurace zdraví kromě mě a babi taky Anetka :-).

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli Lenka V.
Kamila Ř, Generální ředitel v zařízení K-Triumf, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 28. července 2018

Milá Lenko,

mnohokrát děkujeme za tak milou recenzi!
Jsme moc rádi, že se Vám u nás líbilo a že jsme naplnili Vaše očekávání.
Zdravíme babičku a Anetku a budeme moc rádi, když nás navštívíte znovu :)

Hezký den, tým K-triumfu

Recenzováno: 25. června 2018 prostřednictvím mobilu

Prostorný moderní hotel v blízkosti lázní. Zážitkem byl výhled na oboru, kde bylo hodně zvěře. V hotelu i těsné blízkosti hotelu dostatek krytých a venkovních sportovišť, bazén, jízdárna i koutek pro děti.

Datum pobytu: červen 2018
Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Dana J.
Kamila Ř, Generální ředitel v zařízení K-Triumf, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. června 2018

Milá Dano,
mnohokrát děkujeme za milou recenzi a budeme se těšit na Vaši opětovnou návštěvu!
Tým hotelu K-Triumf

Recenzováno: 19. června 2018

Skvěle připravená jídla, milá obsluha - výrazně se zlepšili! Nabídka jídel zajímavá -divočina, steaky i saláty. Doporučuji!
Možnost sportovního vyžití - bazén, tenis, squash, bowling, jezdecká hala pro koně, hezké trasy na kola .....

Tip ohledně pokoje: Nádherný výhled do obory s daňky a na vodní hladinu, zeleň všude okolo
Datum pobytu: červen 2018
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Hana R.

Dobrý den Hanko,
Tým hotelu K-Triumf