Recenzováno: 17. září 2020

Vrátil jsme se z týdenního pobytu ve Velichovkách a byli jsme velmi zklamáni ubytovánim ve vile Domov. Záchod zaneradeny neumíte,ve sprše popraskané špinavé dlaždičky závod špatně splachovací, nábytek v pokoji otlučeny, všude kolečka od skleniček, zkrátka v takto známých lázních bychom očka valí vyšší standart. Stravování nic moc a když jste přišli o pár minut později, tak už bylo k večeři pouze jeden druh jídla. Málo zeleniny a ovoce. Co se tyče personáu,tak příjemný, v pohodě, bohužel zde chybí soukromí. Na některé procedury prebihate nazí nikdo vás ne zabalí aspoň do prostěradla.

Datum pobytu: září 2020
Poděkujte uživateli Soňa U.
Recenzováno: 26. července 2020

Týdenní pobyt ve Velichovkách musím rozdělit na dvě části.
Procedury i personál super.
Jídlo se podává v Domě pod kaštany. A to je opravdu strašné. Snídaně - nic co dojde už nedoplňují, párky studené, míchaná vajíčka připálená a nastavená mlékem. Šunka , jeden druh trvanl. salámu( občas) a eidam sýr. Med ve vaničkách žluklý. Každý den byly kupované koláčky z předešlého dne ( zmačkané, promáčené). Jednou byla litá buchta od kuchaře, málo ovoce, zato ale sražená a hodně. Za chvíli nebyly rohlíky, jen chleba.
K obědu výběr ze tří jídel, první vydrželo ani ne 5 minut a bylo rozebrané, např. 6ks file na celou jídelnu. Vše vlažné, skoro studené. Omáčky UHO jako za "komárů", br. kaše z prášku, osmažené rozmáčené polotovary. Maličké porce. Salát v jedné velké míse s octem a cukrem, hodně vody. Tam nakrájené jenom košťály z čínského zelí a 1 rajské a kousek okurky při důkladném lovu jste našli.
Zákusek žádný, na míse ovoce. Broskve uvnitř hnědé, pomeranče vyschlé, jablka scvrklá.
Ubytování jsme žádali ve vile Slovenka. Na fotkách velké, prostorné pokoje, my dostali maličkou úzkou nudli velikosti okna. Nebylo kam dát kufry, ani boty. V koupelně snad 15 W žárovka.
Hned ráno druhý den jsme si stěžovali. Pokoj jsme dostali větší, jídlo se na 2 dny trochu zlepšilo.

Když chtějí mít platící zákazníky, měli by se úplně jinak chovat. Naprosto nedoporučujeme.

Datum pobytu: červenec 2020
Poděkujte uživateli iciki2020.
Recenzováno: 15. dubna 2020

Byl jsem na 3tydenim pobytu, ubytovani ok, až na to že přes sdk stěny slyšíte kpl.sousedy, procedury báječne !, stravování tragédie v roce 2020 vařit každý 2den hnědou UHO omáčku je opravdu mimo realitu, zelenina a ovoce téměř žádné, unikát byl celerovy salat plny vajíček a majonézy větší mazaninu jsem nejedl, kuchaře vyhodit a snad bude lépe. Honza

Datum pobytu: březen 2020
Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli zlatn_kyh2020.
Recenzováno: 26. května 2019

Právě jsme se vrátili z týdenního relaxačního pobytu z lázní Velichovky, kde jsme byli na Wellness pobytu. Bydleli jsme ve vilce " Slovenka ". Ubytování bylo naprosto výborné, prostorný pokoj se dvěma balkony. Parkování vozidla jsem si zajistil ve " Vedlejší ulici " kde jsem měl vyhrazené stání, opatřené zábranou na klíč, za třicet korun za den. Dalo se parkovat i v kryté garáži, ale to jsem nevyužil. Jídlo výborné, výběr ze čtyř druhů - obědy a večeře, snídaně formou bufetu. Předepsané procedury na úrovni, všichni terapeuti byli milí a znalí svojí věcí. Jen je škoda, že se nedá zaplavat. Krytý bazén by si lázně Velichovky zasloužily. Na závěr bych chtěl dodat, že lázně Velichovky obklopuje nádherně udržovaný park se skoro stoletou lipovou alejí. Tento par údajně zvítězil v soutěži lázeňských parků v republice.

Datum pobytu: květen 2019
Poděkujte uživateli Miloš K.
Recenzováno: 28. srpna 2018

Srpen 2018, pobyt 3 týdny. Prostředí velmi klidné, v bezprostřední blízkosti 1 menší a 1 větší park. Bohužel neudržované, bez jediné květiny. Ubytování bylo v Masarykově domě, 1-lůžkový pokoj s příplatkem 400,-/den. Sádrokartonové stěny bez zvukové izolace umožňují poslech telefonátů, chrápání a veškerých jiných zvuků od sousedů z obou vedlejších pokojů. Pokojské vcelku uklízejí, převlečeno za 3 týdny bylo 1x.
Procedury dobré, místo disponuje vlastní slatinou. Velký nešvar - neustálé posouvání a přesouvání času procedur. Nejen ze strany pacientů, ale i personálu.
Stravování víc než hrozné. V letních vedrech na jídelníčku dršťková polévka, brambor. guláš s kalužemi tuku na povrchu. Převažují rozvařené těstoviny a hnědé omáčky. Jídla se podávají často vystydlá. Absence ovoce a/nebo zeleniny. K jídlu se podává voda se sirupem v konvicích s nápisem "ROH" - tak k tomu už není co dodat ....

Datum pobytu: srpen 2018
1  Poděkujte uživateli Dana K.