Recenzováno: 27. listopadu 2019

Krásné prostředí, milá a ochotná obsluha, vynikající jídlo, z jídelny krásný výhled do krajiny,všude čisto. Nejvíce se mi asi líbilo ve wellness, které je perfektně řešeno. Velmi dobře hodnotím služby pana maséra. Pokoj byl poměrně malý, i když jsme ho využívali prakticky jen na přespání.

Poděkujte uživateli paskovska.
Recenzováno: 20. listopadu 2019

hotel, spa a ostatní služby jsou na úrovni hotelů podobného typu v zahraničí!!!
nádherné prostředí, místo, spa, masáže a design hotelu. vynikající až nadprůměrná restaurace!!! pan kuchař opravdu umí za odpovídající e nepřemrštěné ceny.
jediné co je potřeba zlepšit je kvalita snídaní, trošku pokulhává za vším ostatním a neodpovídá kvalitě hotelu. srovnávám z hotely podobné úrovně v zahraničí, kde se majitelé určitě inspirovali.
určitě přijedeme znovu!! bylo to pro nás velké překvapení!! komplimenty za cit a funkčnost, s kterými je hotel vybudován!!!

Poděkujte uživateli andreacerasoli.
Recenzováno: 18. listopadu 2019

Moje první zkušenost s Endemitem a hned na výbornou! Důvod? Místo, prostředí, počasí, personál, aktivity, gastronomie - všechno super! Klidně se znova vrátím a větším počtem lidí, protože tohle byl super zážitek! Děkuji! :)

• Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli martinchudoba11.
Recenzováno: 17. listopadu 2019

Hotel moc příjemný, společne prostory velmi vkusne zařízené, každý měl možnost soukromí. Obsluha vždy milá a připravena vyhovět požadavkům. Služby plně dostačující. Určitě jsme nebyli naposled , budeme se rádi vracet.

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli ditajetelinova.
Recenzováno: 2. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

V hotelu Endemit jsme si užili víkend ve dvou plný pohody. Přes den jsme se procházeli po okolí, příjemně si zaběhali a následně odpočali ve wellness. Všude bylo krásně čisto, útulno a použité přírodní materiály dodávaly prostředí jedinečnou atmosféru. Obsluha v hotelu maximálně příjemná, kompetentní a připravená vyřešit jakékoliv naše přání. Jídlo v restauraci bylo opravdovým zážitkem. Tady jsme se zastavili, zrelaxovali a připravili energii na další všední dny

Poděkujte uživateli danat727.
NikolaM1526, Manažer v zařízení ENDEMIT Boutique Hotel & Spa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 5. listopadu 2019

Vážení hosté,

děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, jsme tu pro Vás a vždy Vás znovu rádi přivítáme.

Se srdečným pozdravem
Nikola a tým hotelu ENDEMIT Boutique & Spa