“Povstala z popela jako bájný Fénix”

Restaurace Libušín Pustevny

Vypravili jsme se s manželkou po dlouhé době na Radhošť. První naše kroky vedly k novému Libušínu. Byli jsme ohromeni krásou nového díla. Co půl hodiny vodila průvodkyně exkurze do interiéru restaurace. Zadarmo. Šlo to rychle a tak jsme ani dlouho nečekali (cca 15 minut). Interiér je úchvatný a řemeslníci si přišli na své. Opravdu bomba. Doporučuji.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli Mirek265.
Recenzováno: 24. září 2020 prostřednictvím mobilu

Nadherne zrekonstruovany interier restaurace, personal velmi prijemny, vsichni byli tak mili, ze se nam ani nechtelo odchazet. Zastavili jsme se jen na kavu, ktera byla velmi hezky naservirovana, k tomu cerstvy valassky vdolek a byli jsme nadseni! Urcite se sem radi vratime.

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli luciesH3775QL.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Libušín Pustevny, si také prohlíželi

Horní Bečva, Zlínský kraj

Prostredni Becva, Zlínský kraj

Už jste navštívili Restaurace Libušín Pustevny? Sdílejte své zkušenosti!