“Skvele jidlo i obsluha”

Neměli byste fotografii?
Přidejte ji.
Restaurant Galerie
Recenzováno: 18. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Dva dny po sobe jsme navstivili tuto restauraci a musim rict, ze nas mile prekvapila. Prijemna obsluha, rychla, jidlo skvele udelane i vzhledove! Se vsim jsme byli nadmiru spokojeni. Vlastne jsme byli spokojeni i drive, kdyz jsme zde byli na zimni dovolene. Delaji zde i vybornou italskou polevku minestrone. Za nas davame plny pocet hvezdicek. Nemame co vytknout! Doporucujeme!

Poděkujte uživateli Evzen_Syptak.

Recenzováno: 25. února 2019 prostřednictvím mobilu

Výběr jídel v této restauraci je celkem přijatelný, chybí těstoviny. Guláš a svíčková v pohodě. Ostatní objednaná jídla moc nechutnala. Pizza, kterou zde dělají mi přijde nedopečená, ani jsem ji nedojedl. Takových případů zde bylo více. Na to, že je to restaurace v lyžařském areálu, opravdu to byla bída. Především kvůli jídlu a nepříjemným pohledům "pizzařů" si opravdu nemyslím, že bych se sem vrátil. Velká škoda..

Datum návštěvy: únor 2019

Datum návštěvy: leden 2018

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurant Galerie, si také prohlíželi

Kouty nad Desnou, Olomoucký kraj
Loučná nad Desnou, Olomoucký kraj

Už jste navštívili Restaurant Galerie? Sdílejte své zkušenosti!