Recenzováno: 30. září 2019

Byla jsem zde na týdenním pobytu "Senior 60+". Jsem naprosto nadšená, čisté a pěkné ubytování, vynikající procedury, vynikající kuchyně, krásná příroda, prostě super pobyt. Děkuji a všem vřele doporučuji.

Tip ohledně pokoje: Výhodná poloha, všude blízko, klid a pohoda.
Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli laznelibverda.
Recenzováno: 15. dubna 2019

Vážení klienti, dejte si pozor na to, jak máte naplánovaný rozpis masáží, zda se stihnete vůbec najíst. Zaměstnanci, kteří připravují rozpisy služeb zřejmě bohužel nepřemýšlejí a plánují procedury tak, že buďto se najíte a s plným břichem půjdete na masáž (což asi nebude moc příjemné) a nebo se nenajíte vůbec. To přesto, že jídlo si hradíte.
Dále pozor na masáže prováděné panem Ing. Šimkem. Pro mě osobně masáž velmi nepříjemná díky prostředí,které pan Ing. vytvořil. Masíruje záda sice celkem dobře, ale zvukové kulisy které osobně vydává moc příjemné nejsou (funění, zívání, říhání, popotahování). Dále mě měl provádět antistresovou masáž (dle prospektu masáž prováděná na dekoltu, obličeji, šíji a hlavě), ale bohužel tuto masáž pan Ing. neumí, tak aniž na to upozornil, začal masírovat záda. Ostatní personál byl ok.
Mé doporučení, koukněte pozorně, jak máte naplánované masáže (zda stíháte snídaně a večeře) a hlavně, kdo Vám je má provádět.

Datum pobytu: duben 2019
Poděkujte uživateli DanyKub.
Recenzováno: 3. dubna 2019

Doporučuji a to velmi. Již po čtrnácti dnech léčebného pobytu na sobě cítím, jak se má zdravotní kondice zlepšuje, a dokonce i moje manželka, která mě o víkendu navštívila poznala ten kvalitativní rozdíl. Vyzdvihnout je třeba hlavně personál, který poskytuje procedury, na české poměry je nejen ochotný a odborně na výši, ale i usměvavý, což se ve službách často nevidí. Pokud si lázeňský pobyt nepředstavujete jako permanentní návštěvu barů, ale jde vám o léčebný efekt, tak jste na správném místě

Datum pobytu: březen 2019
Poděkujte uživateli schulin.
Recenzováno: 9. prosince 2018

Ubytování a strava luxusní, snídaně a večeře bohaté - velký výběr. Kvalita masáží od různých masérů jiná, pohlídat si dobu masáže, zkracují, služba masáží na špatné úrovni, nutno zlepšit, personál nemluví česky.

Datum pobytu: prosinec 2018
Poděkujte uživateli Peetraaaaa.
Recenzováno: 28. června 2018

V červnu 2018 jsem byla se svoji maminkou na prodlouženém víkendu. Nádherně jsme si pobyt a všechny služby užily. Od příchodu na recepci přes stravování s výbornými dortíky a milou obsluhou až po procedury vše na 1*.
Už teď se těšíme na další pobyt.

Datum pobytu: červen 2018
Poděkujte uživateli helakralova5.