“Krásné místo s dobrým jídlem”

Restaurace Penzion Za Vodou
Recenzováno: 26. října 2020

Zastavili jsme se zde pouze na oběd a hned si místo vybrali jako jedno z dalších ubytování, až pojedeme s rodinou na výlet. Moc pěkné prostředí, a to pro teambuilding i ubytování s dětma.

Datum návštěvy: červen 2020
Poděkujte uživateli nicolkut.

Recenzováno: 15. září 2020 prostřednictvím mobilu

Restauraci jsme navštívili loni i letos v létě a opět nezklamala. Krásné kryté venkovní posezení, hřiště pro děti, bazén ( dětem bylo dovoleno jít do malého, děkujeme ❤️)
Bohatá nabídka jídel. Vše super. Obsluha milá a rychlá. Dezerty super. Ceny ok. Rozhodně doporučujeme k návštěvě. My jsme si moc pochutnali.

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli 983eleanorb.
Recenzováno: 4. července 2020 prostřednictvím mobilu

To je čas od objednání hranolek , a 3xsalátů . Mám psát dále ? Já si myslím,že více netřeba. Stačilo.

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli janrV2250UF.
Recenzováno: 7. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Vždy super prostředí, příjemná obsluha a vynikající kvalita. Jediná restaurace ve Dvoře Králové nad Labem kam se nikdy nemusíte bát pozvat si své hosty.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Lubos89.
Recenzováno: 2. září 2019

18.8.2019 neděle. Odpoledne malá oslava narozenin – 6 osob. Dobré jídlo, příjemné prostředí, ochotný personál. Nakonec žádám účet – nekontroluji a platím požadovanou částku + spropitné. Odcházíme. Celkem hezký podvečer.
V pozdních večerních mi volá na mobil servírka. Spletla si účty a dala mi jiný a jestli bych došla zaplatit „DLUŽNOU“ částku. Upozornila jsem ji na nevhodnost situace i nočního hovoru (nejsem její známá ani přítel rodiny její nebo majitelů firmy. Mé číslo mobilu neznala, ale dokázala si ho způsobem mě nepříjemným zjistit). Po dohodě jsem druhý den zašla do provozovny, kde ovšem nebyla žádná odpovědná osoba (14.30 hod). Domluvila jsem si tedy schůzku s odpovědnou osobou na další den v 7hod. Ráno se mi opakovaně odpovědnou osobou prohlásil muž (mimochodem otec servírky, jenž jí toto řešení sám poradil – dle jeho sdělení), kterého jsem v provozu restaurace nikdy neviděla.. Znovu jsem jej upozornila na nevhodnost celé situace. Prý můj názor! Začal mi vysvětlovat, že je to přece maličkost, chybička se vloudí, že u nich ve firmách se to prý stává celkem často a ať zaplatím dluh, jinak toto pochybení by musela uhradit jeho dcera servírka. Upozornila jsem odpovědného pána na nevhodnost mi vysvětlovat o pochybeních ve firemním účetnictví. Chci účet – MŮJ ÚČET. Nebyl připraven.
Jdeme do restaurace. Tam již není.
Jiná kancelář: 2 účetní, pan odpovědný, já a 2 ÚČTY!! Na 1. účtu ( z 18.8.2019 ve 22hod a pár minut) 0,6 řízku. Na 2. účtu ( z 20.8.2019 v 7hod a pár minut) 0,4 řízku!!? Je prý zcela normální, že osoby u 1 stolu si platí každý zvlášť a tudíž 0,6 a 0,4 řízku z obou účtů s 2denním rozdílem je přeci 1 celý. Sdělila jsem přítomným, že jsme řízek objednávali celý, najednou a pro jednu osobu a celý účet platila také jen jedna osoba. Dále na 1. účtu položky námi neobjednané a nekonzumované!!!
Ať si tedy účty zkontroluji a oni mi to odečtou z celkové částky. Dál už jsem to nevydržela. Dala jsem na stůl peníze za pochybení servírky a odešla.
Toto jednání jsem konzultovala s osobou nejpovolanější: učitel, školitel a autor řady knih a učebnic pro hotelové školy a gastro provozy, nestor české gastronomie. Celá situace je MIMOŘÁDNĚ NESTANDARTNÍ a ve službách pohostinství NEPŘIJATELNÁ.
Jsem ráda, že TÉTO FIRMĚ nic nedlužím.
Restaurace a ostatní firmy stejného majitele a odpovědných osob by si měly udělat školení o slušném chování, etice v pohostinství a plné odpovědnosti za svá pochybení.
Jana Rejlová, Dvůr králové nad Labem

3  Poděkujte uživateli janarejlova.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Penzion Za Vodou, si také prohlíželi

Kuks, Královéhradecký kraj

Už jste navštívili Restaurace Penzion Za Vodou? Sdílejte své zkušenosti!