Recenzováno: 4. června 2019

Apartmán krásný, čistý, bez hluku s výhledem na náměstí. Úklid v celém hotelu naprosto dokonalý.
Jediný problém je parkování, které neodpovídá kapacitě hotelu a při pozdním příjezdu musíte stát někde na ulici.
Každopádně SPOKOJENOST a doporučuji..

Datum pobytu: duben 2019
1  Poděkujte uživateli kodlw.
Recenzováno: 17. května 2018 prostřednictvím mobilu

Rozmyslel sem se docela dlouho jake dám hodnocení tomuto hotelu..nicméně zvítězila zlatá střední cesta.. hotel jako takový je v naprostém pořádku,ale má to háček. Chcete zajít na jídlo? Nebo na pivko? Nedoporučil bych vám jak hotelovou restauraci,tak ani restauraci na proti... Dal bych snad horší hodnocení! Ale podržel to Pan recepční,jelikož ten je opravdu na profesionální úrovni. Díky a víc takových

Datum pobytu: květen 2018
Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli B7108AJmartins.
Petra T, Vlastník v zařízení Penzion Hotelu Central, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. listopadu 2018

Dobrý den pane Martine, jste si jistý, že píšete recenzi na náš Penzion Hotelu Central ve Dvoře Králové nad Labem? Protože v našem Penzionu restauraci již min. od roku 2016 nemáme a pana recepčního také ne.. pokud je recenze směřována jinému zařízení, prosím o vymazání u našeho zařízení. V případě, že byla směřována nám, prosím o vysvětlení :-) Děkuji a přeji krásný den. S pozdravem Petra Teichmanová, majitelka

Recenzováno: 6. února 2018

Byli jsme spokojeni.Hotel přímo na náměstí s parkováním za hotelem.Pěkný čistý pokoj s příslušenstvím.Všude blízko.Milá recepční.Výborná restaurace s vlastním pivem 300 metrů od hotelu.Pobyt zde doporučuji.

Datum pobytu: červenec 2017
Poděkujte uživateli 773v_clavk.
Recenzováno: 20. září 2017

Hotel jsme navštívili v páru, veškerý personál byl milý a vstřícný. Poradily, když jsme se zeptaly a vyšly vstříc i s pozdním odjezdem. Bydleli jsme v pokoji s ložnicí, obývákem a velkou předsíňkou. Pokoje byli čisté voňavé a vše bylo v pořádku. Byla tam televize s pár kanály, ale kdo se na výletě kouká na televizi? Takže těch pár kanálů nám bohatě stačilo. Snídani jsme neměli, takže nedokážu posoudit. Jediná nevýhoda byla absence lednice na pokoji. V hotelu byla společná kuchyňka a lednička, která se dala využívat. Hotel byl příjemný s fajn personálem. Doporučuji.

Tip ohledně pokoje: Hotel má výtah a bezbariérový přístup.
Datum pobytu: září 2017
Poděkujte uživateli Jan K.
Recenzováno: 31. srpna 2017

Kvalitních míst s dobrým hodnocením ve měste není mnoho. Hotel Central určitě zažil krásnou dlouhou historii a ani dnes nezůstává stranou. Moderní vybavení pokojů, kvalitní koupelna a nové pohodlné matrace. To vše za velmi nízkou cenu. Škoda, že hotel nemá vlastní restauraci. Určitě se rádi vrátíme.

Datum pobytu: srpen 2017
Poděkujte uživateli Quintus73.