Recenzováno: 23. dubna 2019

Na hotelu je na první pohled patrné, které části a co konkrétně prošlo rekonstrukcí. Nové a příjemné je wellness, kde bych pouze doporučila jiné osvětlení do relaxační zóny, mnohem tlumenější a též možnost půjčit si přikrývku. Vířivka v pořádku, horká voda. Za mne palec nahoru. V bylinkové sauně nebyla cítit žádná esence. :( Stravování naprosto senzační, výběr i kvalita, jak snídaně, tak večeře. Jemné doporučení: nepsat jídelní lístek na dveře při vstupu do jídelny, avšak před samotné pokrmy. Ubytování v pokojích Superior v pořádku, ale rozhodně nic nadstandardního nečekejte. Postrádala jsem fén na pokoji a možnost si zapůjčit župan. Naprosto fantastické umístění samotného hotelu. Ideální výchozí místo pro túry a výlety do okolí.

Tip ohledně pokoje: Superior Pokoj
Datum pobytu: duben 2019
Poděkujte uživateli Elen H.
Recenzováno: 3. června 2018 prostřednictvím mobilu

Při cestě do Jeseníku jsme se zastavili na malé občerstvení v restauraci hotelu červenohorské sedlo. Všechno bych skousl, čekání na personál, ale když přišla obsluha, asi briganice, lekl jsem se. Divím se že provozní restaurace nedbá na vzhled obsluhy. A to jsem už někde byl a něco viděl. Nic pozitivního o návštěvě restaurace nemohu napsat.

Datum pobytu: květen 2018
Poděkujte uživateli krivak2222.
Recenzováno: 17. prosince 2016 prostřednictvím mobilu

O vikendovem navalu obsluha totalne nestiha a po 20 min teprve dorazila, bohuzel cepuji jen plzenske..nic regionalniho, bonus domaci limonada ktera snad.oslovi vetsinu. Obsluha nicmene profesionalne mila.

Datum pobytu: prosinec 2016
Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli turistaCZ.
Recenzováno: 30. ledna 2016

Před odjezdem jsem četla recenzi s názvem "Jen pro otrlé" - nechápu. Hotel je hezký, je to takový standart horských hotelů v ČR. Všude koberce, pokoj i restaurace útulné. Recepce vstřícná, chyběla nám na pokoji přistýlka a okamžitě nám bylo vše dodáno i s dotazem, zda nepotřebujeme ještě něco. V pokoji teploučko, nové postele (tvrdší matrace), jinak nábytek starší, ale všude čisto. Lednici ani fén nečekejte, televizor opravdu malinkatý, ale obraz z STB dobrý. Jídlo super, na snídani párky, smažená vajíčka, klobásky, salámy, sýry, cereálie - klasika, moc se neobměňuje, výborné rohlíky. Na večeři výběr asi ze 4 druhů jídla a příloh, zeleninový bufet. Vše výborné kvality. Škoda, že nápoje jsou s horskou přirážkou (pivo, kofola za 35,-, je dost). Pobyt zakoupen ze Slevomatu 600/osoba/noc/polopenze, sjezdovky udržované, krásné počasí. Takže prodloužený víkend na výbornou a určitě se nemusíte bát do tohoto hotelu jet. K dispozici teplá lyžárna. Bazén jsme nevyužili.

Tip ohledně pokoje: Chtěli jsme 2 pokoje vedle sebe a bylo nám bez problémů vyhověno. Takže se nebojte své přání tlumočit na recepci, jsou tam moc příjemní.
Datum pobytu: leden 2016
Poděkujte uživateli Monkeyrs.
Recenzováno: 23. září 2015

Hotel Červenohorské sedlo jsme navštívili již více krát.A to většinou v zimě,kdy jsou dobré podmínky pro lyžaře.Tentokrát ,vzhledem k věku,už ne na lyže,ale spíše za klidem jesenické přírody a dobrým jídlem.
Hotel stojí na horském sedle již od r.1910 a to starší čast s rodinnmi pokoji a společnou toaletou pro dvě ložnice.Jsou opravdu hezky zrekonstruované.Druhá část-novější je se starší spojená a jsou obě části s výtahem a nekuřacké /celý hotel/.Ubytování je dobré,čisté se starším nábytkem,ale vše v pořádku. WIFI v okoli recepce- zdarma.Personál slušný,nevtíravý,profesinální.Strava podávána v restauraci formou švdských stolů,snídaně s dostačujícím výběrem,večeře velmi překvapila kvalitní nabídkou jídel v dostatečném množství a pestrosti.Kuchaři opravdu umí svou praci.Bazen v hotelu jsme nevyzkoušeli,měli jsme jiné aktivity.Parkování zdarma na vlastním parkovišti,okolí je hezké-pohledy na Jeseníky a dolů do údolí.Vsoučasné době je možno přijet jen jedním směrem, a to od Jeseníku,kde je již kvalitní opravená silnice.Z druhé strany od Šumperka je menší objížďka.U hotelu jsou haldy kamení pro stavbu-opravu silnice.V zimě je zde více rušno,s ohledem na možnosti sjezdového lyžování,tak i běžeckých lyžařských tras např.na Vřesovou studánku,Vozku,Šerák-Keprník....Vřele doporučuji.

Tip ohledně pokoje: z vyššich pater hezký pohled na podstatnou část Jeseníků i s údolmi.
Datum pobytu: srpen 2015
Poděkujte uživateli Jan J.