Recenzováno: 14. října 2020

Jídlo jako takové vynikající, všude čisto. To jsou plusy. Mínusy: manželka má bezl.dietu. Ještě nikde jsme se nesetkali s tím, že by se za takovouto stravu někde připlácelo (a že jsme toho sjeli už dost). Takže 100 Kč/den. Ok. Věděli to dost dopředu. První den se k večeři podává svíčková, tak jsem měl s manželkou radost, že i ona si jí dá, BOHUŽEL! Místo toho dostala Cesar salát a k tomu opečený obyčejný rohlík (špatně). A takto to bylo po celou dobu pobytu. Jen do vývaru dostala žena místo těstovin rýži a k snídani jí dali bzl.pečivo. Takže za 200 Kč příplatek nic. Pečivo si žena mohla vzít svoje a to tak za cca 50 Kč. A jídlo by si vybrala z jídelního lístku. Nejde o peníze, ale o princip. Platíte za něco, co skoro nedostanete. Jinak spokojenost, ale nad tímto by se majitelé měli zamyslet.

Datum pobytu: říjen 2020
Poděkujte uživateli Josef F.
Recenzováno: 21. července 2020

V penzionu jsme se chteli ubytovat a zaplatit formou FKSP.Prvotni jednani velmi vstricne,pote totalni ignorace.Jelikoz jsme chteli opravit nalezitost ve fakture,jiz nam nebylo vyhoveno-ani odpovezeno.Po dalsim pisemnem kontaktu na Penzion Pepovka opet jen ignorace.Takze ztracena duvera hned v zacatku,ze by se jednalo o solidni podnik.

Datum pobytu: červenec 2020
Poděkujte uživateli 642klarat.
Recenzováno: 8. července 2020

Hotel je čistý, pokoje také. Jídlo bylo spíš průměrné. Pro děti se na snídani hodí více švédský stůl než výběr z menu. Koutek je třeba více dovybavit. Je dost chudý. Bazén byl velmi chlórovaný. Co oceňujeme, je velmi milý a vždy ochotný personál.

Datum pobytu: červenec 2020
Poděkujte uživateli MartinaVrbova.
Recenzováno: 23. října 2019 prostřednictvím mobilu

V penzionu jsme byli jen dva dny kvůli nedostatku dovolené,ale pokud by bylo mozne jedu sem na víc dní.Personal ochotny,přátelsky,usměvavý.Penzion čistý,nově zařízený.Wellness jsme meli objednané primo na daný cas,nebyl zadny problem a ničím.K veceri na vyber z více jídel a snidane take na vyber z mnoha moznosti.Chuť jidla vynikající +obrovské porce,Pokud znovu zavitam do Jeseníku,ubytování budu volit urcite tady.

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli 687_rkav.
Recenzováno: 11. září 2019

V penzionu Pepovka jsme strávili krásné 3 dny, které jsme si užili, i když nám počasí moc nepřálo. Využili jsme privátní wellness se saunou a virivkou, které mohu jedině doporučit. Pokoje jsou útulné a nové vybavené. Překvapilo nás skvělé snidanove menu a dobré večeře. Během pobytu jsme se setkali s usměvavým a příjemným personálem. V případě turistiky vedou některé trasy již od penzionu, na Červenohorské sedlo je to autem kousek, odtud je pak další síť pěších i cyklotras. Určitě můžeme doporučit.

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli Hana O.