Recenzováno: 23. června 2019

Hotel je na první pohled hezký ale spíš z venku. Nepohodlné parkování,recepce lehce depresivní, paní na recepci tak příjemná, že jsme přemýšleli jestli nemáme raději odjet ať jí neotravujeme, na štěstí jí další den vystřídala jiná, nejmilejší tam byly paní uklizečky.Za vše v celku vysoké zálohy. Chodba v patře naproti restauraci zapáchala jako kočičí záchodek a bohužel to bylo cítit i na pokoji :( (asi z infrasauny), wc malinkaté,balkon za příplatek byl hezký. Jídlo dobré, jen polévky nám nechutnaly, obsluha baru a restaurace ochotná, k dětem milá. Děcké koutky v patrech pro děti cca od2,5r výš,čistota v koutku velmi nízká :( (zašlapaný koberc, černé pěnové kostky..). Whirpool jsme nevyužili i když byl v ceně, jeho umístění je v celku diskutabilní.. Bohužel to bylo asi poprvé, co jsme se těšili až odjedeme..

Tip ohledně pokoje: Pokoj s výhledem do údolí, vyšší patra.
Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli bylajsemtu.
Recenzováno: 1. března 2019 prostřednictvím mobilu

Hledali jsme baby friendly hotel a jelikož jsme byli čtyři rodiny, přišel nám hotel Javor jako fajn volba. Všichni ale máme děti od 6 měsíců do 2,5let. Pro takhle malé děti je hotel naprosto nevhodný. Chybí hernička, ve které by si mohly hrát a ty menší lézt. Pokus o herničku hotel vytvořil v nejvyšším patře u schodiště bez jakékoliv zábrany a to tak, že tam byl položený koberec, který už měl nejlepší léta za sebou, dvě malé skluzavky a polorozpadlý domeček. V jídelně pak v rohu je malá prolézačka a domeček a pár špinavých hraček. Další velkou nevýhodou je nulová odhlučněnost hotelu. Vše je velmi slyšet a v kombinaci s plným hotelem dětí kolem deseti let, které běhají večer po chodbách (což jim nemám za zlé), ale vy pak nemáte šanci uspat menší děti dřív, než v jedenáct, kdy se to uklidní. V hotelu jsou i animační programy, ale také zaměřené na větší děti. Řekla bych, že to může být dobrá volba pro rodinu s dětmi 8+. Jinak všechny rodiny jsme si přivezli domů nějaké nemoci a odjížděli jsme z hotelu dřív (my konkrétně spálovou anginu - děti 10 měsíců a 2,5 roku), za což hotel nemůže. Jen to potvrzuje, ze není dobré sem brát menší děti. Na druhou stranu v hotelu opravdu dobře vaří a většina personálu je opravdu milá (až na jednu výjimku se k nám všichni chovali velmi pěkně - výjimkou byla jedna tmavovlasá paní, která obsluhovala v jídelně, ta nás neustále za něco peskovala, ale z toho jsme už pak měli spíš legraci.

Datum pobytu: únor 2019
Poděkujte uživateli 844petraz.
Recenzováno: 12. února 2019

Hotel Javor byl pro mě poněkud zklamáním. Zvenku je hotel nově zrekonstruovaný a vypadá luxusně. Luxusní jsou webové stránky. Následně jsou luxusní ceny. Uvnitř je vždy zrekonstruovaný jen kousek a další není, další zase není. Byl například zrekonstruovaný pokoj, ale ne předsíňka, koupelna a toaleta. Hala v hotelu také byla zcela před rekonstrukcí. Koupelna vypadala jak z osmdesátých let.
Zrovna tak je to i se službami. Na jednu stranu jsou úslužní a milí, na druhou stranu trvají na úplném nesmyslu, dokud vás neotráví. Byli jsme v hotelu na Silvestra. Ceny tedy byly maximálně vyšponované. Za jednoho dospělého a jedno dítě jsme zaplatili přes 15 000 Kč za týden. Také jsme si od nich půjčovali lyže. Dalších 2000 Kč. První šok byl, že jsme nedostali ručník. Pokud jsme chtěli ručník, museli jsme zaplatit zálohu 200 Kč za jeden. Dále jsme museli mít plnou penzi. To i přesto, že jsme celý den byli na sjezdovce a neměli jsme o ni zájem. Příjdeme pak na večeři a dozvíme se, že musíme za polévku doplatit 30 korun. V ceně také není žádný wellness. Sauna i vířivka jsou skutečně předražené. Silvestrovská oslava byla ale na druhou stranu krásná a měla úroveň. Měla jsem tedy velmi smíšené pocity.

Datum pobytu: prosinec 2018
1  Poděkujte uživateli Jirina_2025.
Recenzováno: 29. října 2018 prostřednictvím mobilu

Hotel je zaměřen na rodiny s dětmi. Podle dětí se tu řídí vše (A jsou-li spokojeně děti, jsme spokojeni i my). Snídaně a obecně všechna jídla jsou zaměřena na děti. V hotelu jsou herny, vedle veliké hřiště. Ceny v restauraci jsou standardní. Doporučuji pro rodinnou dovolenou - za málo peněz je tu hodně zábavy. Jediná výtka- obsluha málo rozumí vínům, doučit prosím ;-)

Datum pobytu: říjen 2018
Poděkujte uživateli 528michalj.
Recenzováno: 11. září 2018 prostřednictvím mobilu

Moc krasny zazitek, velice prijemna a vstricna obsluha a jidlo bylo velice chutne, vsichni jsme si pochutnali, byli jsme spokojeni i s pokojem, meli jsme 101..vyzdvihla bych i ingredience, zarucili se nam, ze varili ze zdravych surovin a vypestovanych bylinek, jen bych jeste trochu zkritizovala podavanou kosmetiku, ale jsem moc narocna (mam radeji prirodni), jinak vse suprovy, na zahradce krasne hriste pro deti, uvnitr hotelu detske koutky a programy pro deti, deti si dost vyhraly, jeste tedy jsme zvyklejsi na mekci matrace, pro nas moc tvrde

Datum pobytu: září 2018
Poděkujte uživateli simca013.