“Útěk z reality”

Kuchyně: Česká
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 24. listopadu 2019

Neskutečná atmosféra od prvního okamžiku, kdy sáhnete na kliku od dveří... Vstoupíte, a rázem zapomenete na realitu všedních dní. Neskutečně milý personál vás okamžitě vtáhne do středověkého žití. Výborné jídlo, skvělé pivo. Nádherný zážitek! Mohu jen doporučit.

2  Poděkujte uživateli Steky007.

Recenzováno: 16. listopadu 2019

Voucher jako darek pro rodice, kteri zazili velke zklamani. I pres středověký koncept velmi neprofesionalni obsluha a jidla stejne jako vino několikanásobně predrazene. Kvalita prumerna, jako kdekoliv jinde. Místo očekávaného zazitku rozcileni. Nedoporučuji.

Poděkujte uživateli LUJ1993.
Recenzováno: 12. listopadu 2019

Je to úplně jiná hospoda. Pekrfektně udělaná, skvělá obsluha i jídlo je dobré. Teda jak které. Žebra jsou vynikající.

Datum návštěvy: duben 2019
2  Poděkujte uživateli Marcela H.
Recenzováno: 6. listopadu 2019

Středověkou krčmu jsme navštívili neplánovaně a nelitovali jsme. Rezervace stolu na večeři je nutná. Jídlo výborné, obsluha pohotová a milá, program vynikající....celkově velmi příjemný večer. Doporučujeme.

2  Poděkujte uživateli PaMoPa.
Recenzováno: 3. listopadu 2019

Byl jsem v sobotu sice nebyl turnaj ale paní na kase ktera byla velice prijemna a usmevava i presto ze nekteri lide byly dost ošklivý nani nám to vysvětlila proč není a nabídla nám zámek se zombie a byly jsme moc rádi moc ji děkujeme

2  Poděkujte uživateli LeoKeo.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Středověká krčma Dětenice, si také prohlíželi

Sobotka, Královéhradecký kraj
Sobotka, Královéhradecký kraj

Už jste navštívili Středověká krčma Dětenice? Sdílejte své zkušenosti!