“Průměr. ”

Restaurace Pod Lipami
Recenzováno: 1. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Lepší průměr. Personál ochota nic moc. Čekání delší. Ceny odpovídající, kvalita jídla dobrá.. 7/10..

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Kuba1989.

Recenzováno: 26. února 2019

Restauraci jsme navštívili po celodenním lyžování a můžeme jen chválit. Obsluhující číšníci (Jakub a Martin) byli velmi milí a ochotní, jídla chutná, skvěle vypadající a porce nemalé. Zkrátka příjemné posezení v příjemném prostředí.

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli tomasrez68.
Recenzováno: 20. srpna 2018

Tato restaurace má pstruhy z vlastního chovu takže je vřele doporučuji. Ostatní jídla jsou také výborná.

Datum návštěvy: červenec 2018
1  Poděkujte uživateli kobras63.
Recenzováno: 2. června 2018 prostřednictvím mobilu

Když jsem jel domů z Klínovce, zastavil jsem se v restauraci Pod Lipami. Objednal jsem si kuřecí kapsu a bramboračku a všem ji doporučuji.

Datum návštěvy: leden 2018
Poděkujte uživateli Honzik V.
Recenzováno: 26. ledna 2018

Zastávka při cestě z dovolené v Krušných horách, neúspěšné hledání kešky v okolí nám vynahradil oběd v této na Vejprty překvapivě pěkné restauraci. Přiměřený výběr jídel, ryby, divočina atd. Jediné minus za přesolenou polívku (byla ale hned vyměněna za jinou). Návštěvu doporučuji.

Datum návštěvy: leden 2018
1  Poděkujte uživateli kaapaa1.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Pod Lipami, si také prohlíželi

Vejprty, Ústecký Kraj
Vejprty, Ústecký Kraj

Už jste navštívili Restaurace Pod Lipami? Sdílejte své zkušenosti!