Recenzováno: 14. října 2019 prostřednictvím mobilu

Krásné prostředí, v okolí spousta tipů na výlety čí procházky, vhodné pro všechny věkové kategorie, pokoje nově zařízené, výborná kuchyně, nejlepší personál. Ve všem se velmi ochotně snaží vyjít vstříc. Vřele doporučuji

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli kanistrova.
Recenzováno: 28. září 2019 prostřednictvím mobilu

Příjemný a ochotný personál, čisté pokoje, výborné snídaně i večeře, dobré pivo, spokojený manžel. Bazén jako bonus. Zpočátku jsme mysleli, že nám bude trochu chyběl televizor na pokoji, ale opak byl pravdou. Doporučuji.

Datum pobytu: září 2019
1  Poděkujte uživateli jituska1967.
Recenzováno: 6. září 2019

Nejlepší místo pro svatbu! Skvělý servis a přístup, nádherné pokoje, božské prostředí a to jídlo!!!!!! Nemohli jsme si vybrat jinak! Nejlepší víkend! Opravdu doporučujeme nejen pro svatbu, ale i například rodinný pobyt - úžasné hopsárium, bazén. Krásná příroda!

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli zofiek2019.
Recenzováno: 28. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Příjemný hezký hotel. Našli jsme pár “much” jako utržené zabrádlí, nedovírající dveře ve sprchovém koutě, ale jinak milý příjemný personál. Hotel se postupně vylepšuje, takže se to určitě vylepší:) Velký výběr na snídani, oceňuji i zdravé potraviny a děti zase ocení krupičnou kaši:)

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli Trail801483.
Recenzováno: 4. srpna 2019

Nově zrekonstruované pokoje, na hotelu se stále něco vylepšuje. Od naší poslední návštěvy byl zrekonstruován bazén a novým parkovištěm pod hotelem byl vyřešen problém s parkováním pro hotelové hosty.
Jídlo je vynikající a personál hotelu je neskutečně milý, příjemný a ochotný. S neustálým úsměvem na tváři Vás obslouží i vyřeší jakýkoliv problém (pokud náhodou nastane). V tomto hotelu si Vás váží a nejste nikomu na obtíž.
S manželem se již těšíme na další dovolenou strávenou v tomto hotelu.

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli jimena517.