“Penzion Pod Boubínem :-))”
Recenze Penzion - Restaurant Pod Boubinem - UKONČENO

Penzion - Restaurant Pod Boubinem
Recenzováno: 2. září 2017

Včera jsme se s rodinou vrátili z pobytu v penzionu Pod Boubínem zcela nadšeni. Krásně upravený, čistý a vymazlený penzion a zahrada s úžasným posezením, ve kterém je pro paní Staňkovou jednoznačně nejdůležitější spokojenost a pohodlí hostů.Je velmi příjemná, ochotná a obětavá zrovna jako její personál. Vaří výborně, večeře výběr ze dvou jídel - chutné a porce zcela dostačující, snídaně formou švédských stolů neustále doplňována. Cítili jsem se jako v bavlnce. Určitě se rádi vrátíme!!!!!!!!!!!!!!!!! Olina s rodinou

Poděkujte uživateli olcatrybl.

Recenzováno: 4. srpna 2017

Velice příjemný penzion kde se budete cítit jako doma. Dobrá kuchyně ( doporučuji pralinkové knedlíky - lahůdka ) Velice milá a vstřícná majitelka. Krásné prostředí .Venkovní posezení krásně upravené. Dobrá poloha penzionu . Výlety po okolí dobře dostupné.

Poděkujte uživateli ivanapiskackova.
Recenzováno: 17. července 2017

Úžasný pension v krásném prostředí Šumavy, majitelé - manželé Staňkovi vytvořili velmi laskavý, čistý a příjemný pension, ve kterém z každého kouta je vidět domyšlenost stavby, či zahrádky, aby host se cítil opravdu co nejlépe. Milá paní majitelka a její pomocnice jsou prostě úžasné, což se odráží na dobrém domácím jídle, pohodě a hezkém pocitu, že jim opravdu na hostovi záleží. Těším se na další návštěvu.

Poděkujte uživateli Jaroslava H.
Recenzováno: 24. června 2017

Strávili jsme v tomto penzionu 5 dní. Po celou dobu se o nás výborně starala paní domácí. Polopenze - snídaně formou švédských stolů, neustále doplňován sortiment, na večeři byl výběr ze dvou jídel - vše velice chutné, porce dostačující. Ubytování - pokoje čisté, teplá voda po celý den, krásné posezení na zahradě, wi-fi v celém areálu. Pobyt zde všem vřele doporučuji.
Petr Kovařík

Poděkujte uživateli petrkov1.
Recenzováno: 28. dubna 2017

Vrátili jsme se z týdenního pobytu spokojeny, kuchyně výborná, personál ochotný, příjemný až nad rámec svých povinností. Vřele doporučujeme

Poděkujte uživateli jmhelma.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Penzion - Restaurant Pod Boubinem, si také prohlíželi

Kubova Huť, Jihočeský kraj