Recenzováno: 6. září 2016 prostřednictvím mobilu

Velmi dobrý hotel!
Moderní, zrekonstruovaný a dobře lokalizovaný!
Ano, schodů je skutečně 105, ale zvládali jsme to i s 11ti kilovým synem v náručí. Ten výhled za to skutečně stojí!
V předchozí recenzi se píše o pokojích 104-107, ráda upřesním, že pokoje jsou v prvním patře a parkoviště je díky kopci ještě níže, takže když se díváte na moře, žádné parkoviště nepřekáží ve výhledu.
Light all inclusive naprosto vyhovoval potřebám naší rodiny a hlavně 18ti měsíčnímu prckovi. Hodně zeleniny, pár druhů příloh a vetšinou 1 druh masa, který se střídal. A hlavně se v rautu objevovaly i řecké speciality - gyros, plněná zelenina, tzatziky, feta, fazole, ráno plněné pečivo, olivy...
100 lidí 100 chutí. Člověk tu čte recenze o chudosti stravy a pak sleduje Čecháčky, jak si naberou talíře až po okraj a polovinu nechají nebo když si ve 20:45 dojdou pro další 2 piva, jen aby je nemuseli za 15 minut platit a pak je ani nedopijí - smutné že?
Odpolední snack ušel (pokud se bavíme o té kupované roládě a 2 druhy zmrzliny pro děti), kafe a hlavně frappe bylo skvělé :-)
Pivo a vino k obědu a večeři vyhovovalo, doporučuji ale vyzkoušet koktejl Ponti beach mango dream.
Bazén super! Pořád hrála skvělá hudba :-)
Vstřicnost a úsměvy celého personálu byly na denním pořádku. Tímto bych chtěla ještě jednou všem poděkovat za pohostinost a podporu všech z hotelu v náš svatební den! <3

Datum pobytu: září 2016
3  Poděkujte uživateli 275kamila_.
Recenzováno: 6. září 2016

Hotel je třípatrový a velmi útulný. K hotelu vedou schody /110/, které se dají obejít. Ubytování jsme měli ve 3. patře s výhledem na moře. Pokoj je plně dostačující. Malá teraska se stolečkem a židlemi, klimatizace, lednice, tv, wifi a koupelna se sprchovým koutem, wc. U hotelu menší bazén s lehátky a slunečníky /zdarma/. Jídlo bylo dostačující a velmi chutné. Personál hotelu byl pozorný, milý a ochotný. Doporučuji, půjčit si auto a projet celou západní stranu pobřeží, kde jsou ty nejhezčí pláže, které stojí za shlédnutí. Mohu jen doporučit.

Datum pobytu: září 2016
1  Poděkujte uživateli tadyss.
Recenzováno: 2. září 2016

Tak, jak je uvedeno, z hotelu je nádherný výhled na zátoku: moře, surfaře křižující vodu, městečko i hory. Co je nutno si domyslet, že je tím pádem nahoře a musíte se tam nějak dostat. Celkem 105 neudržovaných schodů vede k hotelu a pak dalších 30 do hotelu. V horku, unaveni z pláže, to možná ne vždy uvítáte. Ale pokud máte sportovního ducha a žádná zdravotní omezení, tak Vám odměnou bude nádherná vyhlídka, která nám třeba stála za to. Druhým mínusem, který se taky nedozvíte, je, že městečko Vassiliki je na druhém konci zátoky. Tedy k obchůdkům, poště, bankomatu, půjčovně aut, lodnímu taxi na pláž Agiofili máte zhruba 2 km tam a pak totéž zpět. V Ponti ale je jeden minimarket, téměř pod zmíněnými schody, kde jsme nakoupili to, co jsme potřebovali - pití, ovoce a domácí nanuky (tři vyšly cca na 1,20 Euro).
Pokud jde o služby v hotelu, tak majitelé i personál, všichni jsou velmi vstřícní a příjemní, stále usměvaví. Jídlo je spíše druhově omezené, ale velmi chutné a pokaždé jsme si naskládali to, co nás uspokojilo. Nebudu rozepisovat, již je zmíněno v jiné recenzi.
Hotel má dvě budovy. V té hlavní jsme dostali pokoj na západní straně.
Pokoj byl zrekonstruován, ale s výhledem na moře přes ne příliš uklizené parkoviště. Bylo nám řečeno, že tak to má nasmlouvané cestovka. Za pomocí delegátky - nesmíte se nechat odbýt tím, že zatím si nikdo nestěžoval, jsme požádali o výměnu a dostali větší pokoj typu studio (byla zde i starší mini kuchyňská linka) ve vedlejší budově. Tento pokoj sice nebyl tak útulný a koupelna už horší, nezrekonstruovaná, zato jsme přímo, i z postele viděli na moře.
Hotel patří k nejčistším, které jsme za posledních pár let navštívili a některé měly i více hvězdiček. Co působilo neútulně byly hotelové terasy, ze kterých trčely dráty do betonu a kde se povalovaly různé odpadky.
Doporučujeme půjčit auto (půjčovna Alex - Fiat Panda za 98 Eur na dva dny s plným pojištěním, nebo údajně levnější půjčovna Nick) a zajet na pláž Agiofili autem dříve zrána a užít si tu krásu než vodní taxi začne navážet hromady lidí. Kolem 12:00 už zde začíná být hlava na hlavě. Podobně na Porto Katsiki. Ale stojí to za to - nádherná čistá voda, kupodivu i přes nedostatek košů žádný velký nepořádek, krásné okolí. Do města Lefkády se dá dojet cca za hodinku a doporučujeme si to tady projít.
Celkově jsme si to tady příjemně užili, posílili tělesnou kondici a konzumací množství zeleniny utužili zdraví. Nemáte-li nároky na dokonalý luxus a bez omezení se pohybujete, určitě můžeme doporučit.

Tip ohledně pokoje: 104 až 107 mají výhled na moře přes parkoviště, 011 až 014 mají přístup přes sdílenou terasu, ale přímo s výhledem na moře
Datum pobytu: srpen 2016
5  Poděkujte uživateli Se_la_vi_67.
Recenzováno: 23. srpna 2016

Velice útulný hotel s překrásným výhledem na moře a to jak z některých pokojů, tak přímo z terasy při stravování v hotelu, Výběr jídla není největší, je však naprosto dostačující a jídlo je navíc velice chutné. Personál je též velice ochotný a milý :-)

Tip ohledně pokoje: z východní strany je nádherý výhled na zátoku a moře
Datum pobytu: srpen 2016
2  Poděkujte uživateli Bedřich K.
Recenzováno: 7. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Všichni zaměstnanci hotelu byli velice milí a ochotní! Z pokoje jsme měli úžasný výhled na moře. Bazén má v okolí pouze málo prostoru s asi 15 lehátky. Jídlo podávané v rámci programu allin bylo velice chudé, ale chutné. Snídaně se skládaly vyloženě z levných potravin. Alkohol, který je v programu nabízen je pouze víno a pivo.

Datum pobytu: červenec 2016
2  Poděkujte uživateli Janina_JS.