Tripadvisor
Analipsi
Recenzováno: 13. srpna 2018

Včera jsme se vrátili a musím říct, že luxusní dovolená. Byli jsme s malou dcerou a i ta byla nadmíru spokojená. Cestovali jsme téměř celou noc do hotelu dojeli v 7 ráno. Jelikož neměli ještě volné pokoje i tak se nám snažili vyjít vstříc, okamžitě nám začalo platit all inclusive. Odjížděli jsme pak zase ve 3 hodiny ráno a přesto, že jsme neměli hlášenou snídani tak nám byla nabídnuta a nachystána. Hotel je celkově čistý, klidný, personál naprosto úžasný. Zvlášť nás překvapila jejich ochota a to i u uklízeček, které skládali i naše oblečení (pyžama a věci volně na komodě) ačkoliv jsme jim říkali, že to dělat nemusí. Obsluha u baru také vždy usměvavá. Výběr jídla naprosto předčilo naše očekávání. Bazény také v pohodě nikdy se nám nestalo, že bychom neměli lehátko, nebo málo prostoru v bazénu. Pláž je v blízkosti, ale byli velké vlny takže tam jsme čas moc netrávili. Jeden menší obchůdek je v přímo v hotelu další asi 10 minut pěšky. Po celý den probíhají animační programy a večer zábava. Tento hotel doporučuji.

Datum pobytu: srpen 2018
1  Poděkujte uživateli Michaela Š.
NIKOS L, Διευθυντής v zařízení Europa Beach Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 14. srpna 2018

Dear guest,

It was our pleasure that we have such visitors like you at our hotel. Thank you very much for your objective opinion about us and your warm texts.
Welcome, you and your family any time you decide to visit again Europa Beach and we assure you, that you will have even better stay than your last time.

Recenzováno: 1. července 2018 prostřednictvím mobilu

V tomto hotelu jsme prožili super rodinnou dovolenou, krásné ubytování, výborné jídlo a dostatek, bazény také skvělé. Navíc moře hned přes silnici s dlouhou písčitou pláží, kde si najde místo opravdu každý, aniž by musel platit za lehátka s deštníkem. Vstup do moře písčitý bez kamenů a krásně mělký (pro děti super). Nemám co vytknout.

Datum pobytu: červen 2018
2  Poděkujte uživateli Zdeněk M.
NIKOS L, Διευθυντής v zařízení Europa Beach Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. července 2018

Dear guest ,

Reviews like yours gives to our staff an enthousiasm and the courage continue offering our best service in order to have our clientelle satisfied.
We are looking forward to welcome you in near future again in Europa Beach hotel to feel once more our Traditional Cretan hospitality.

Recenzováno: 25. června 2018

Pobyt na Krétě by pro mě a ženu premiérou na tomto malebném ostrově. Hned od začátku jsme byli příjemně překvapení přístupem C.K. Blue Style již v Ostravě. Hned po příletu na ostrov se nás ujala pracovnice C.K. a naložila na již přistavený autobus, který nás dopravil do resortu EUROPA BEACH. Jednou větou SUPER místo pro dovolenou. Malebné domečky s několika pokoji, v nich velká postel, koupelna s WC a vanou, klimatizací, lednicí i fénem a to vše minutu od bazénu se slunečníky a minutu od jídelny a baru. Na pláž se potom dostanete za minuty 3-4....Jak říkám nádhera........

Tip ohledně pokoje: Doporučuji pokoj 512 s výhledem a moře
Datum pobytu: červen 2018
1  Poděkujte uživateli Petr M.
NIKOS L, Διευθυντής v zařízení Europa Beach Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 26. června 2018

Dear guest,

Thank you very much for your evaluation and your stay at our hotel. Your wonderful review definetely gives our team a boost to continue work with pleasure in order to have satisfied clientele.
We hope to welcome you again in the future at Europa Beach to feel one more time our hospitality.

Recenzováno: 5. října 2017

není co vytknout
čistota
velká ochota
super servírka Rena
skvělé jídlo
alkohol neředěný a fakt dává.....
teplonké moře s vlnama
stojí za to si půjčit auto a dojet do Amazank park na krmení opiček, pustí vás mezi ně
a vy je krmíte úžasný zážitek
ubytování bez chyby

Datum pobytu: září 2017
2  Poděkujte uživateli volkovajanicka.
NIKOS L, Διευθυντής v zařízení Europa Beach Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. října 2017

Dear guest,

Thanks a lot for your review and your decision to spend your holidays in Europa Beach.
We are looking forward welcome you once again in our hotel.

Recenzováno: 28. června 2017

Byli jsme zde dvě rodiny s 3-letými dětmi, ubytování bylo krásné, v klidném prostředí. Bázeny pro děti, nové prolejzačky, super tým animátoru sice ne český ale to vůbec nevadilo, dětem připravili program odpoledne i večer. Jídlo výborné, rozmanité, každý den něco jiného a bylo z čeho vybírat. Personál velmi milý a ochotný. Pláž byla 2 min chůze takže opravdu kousek, vůbec nebyla přelidněná, cena 6 Euro/ den/ 2lehátka + slunečník. Věci jsme si tam nechali a šli na oběd a pak zpět. Za mě můžu jen doporučit.

Tip ohledně pokoje: ubytování je rozděleno do malých domečků, částečný výhled na moře
Datum pobytu: červen 2017
3  Poděkujte uživateli PetulaPol.
NIKOS L, Διευθυντής v zařízení Europa Beach Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. června 2017

Dear guest,

It was our pleasure having you in Europa Beach hotel for your vacations. Your very objective and warm critique for your stay with us, it helps a lot us to improove our service and make your holidays for all guests unforgetable.
We hope to see you again in near future in our hotel in order to provide to you once more the service you enjoyed the last time too.