Expedia.com
Hotels.com
Travelocity
eDreams
Prohlédněte si všech 12 nabídek
Ceny jsou poskytovány našimi partnery a zahrnují ceny pokojů na jednu noc včetně veškerých daní a poplatků známých našim partnerům. Podrobnější informace získáte od našich partnerů.
Recenzováno: 14. června 2019 prostřednictvím mobilu

S hotelem jsme byli spokojeni, každý den uklizeno, čisté ručníky. Bazén byl perfektní, vodní bar byl také skvělý. Jídlo bylo dobré, vždy se dalo vybrat. Největší zklamání však pro nás bylo moře, sice bylo krásně teplé, ale všude chaluhy, které smrdely, myslím si že koně a velbloudi tomu taky trochu přispěli.

Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli Kamila P.
Recenzováno: 5. června 2019

S dovolenou jsme byli spokojeni,určitě doporučuji rodinám s dětmi,byli jsme s vnukem,který si to užil.Ubytování jsme měli v suterénu na vyžádání ze zdravotních důvodů,neboť hotel je bez výtahu.Jeden menší nedostatek byly šváby,hned první noc dva,žádali jsme o deratizaci,ale nikdo nepřišel,takže jsme pomalu každou noc bojovali,až předposlední den po dalších urgencích nám byl na pokoji ponechán sprey,toto si myslím měli mít vyřešené ještě před sezonou.Úklid na pokojích v pořádku,výměna ručníků a osušek každý den.Jídlo dobré dá se vybrat,ale už jsme měli lepší,málo ovoce.Moře na kraji chaluhy dále již dobré,v tomto období ještě studené,bazén v pořádku.

Datum pobytu: duben 2019
Poděkujte uživateli jajina577.
Recenzováno: 3. června 2019

Pokoje příjemné, každý den úklid, jídlo velice dobré, blízko na pláž, super bazén s terasou, milý, ochotný personál, tým animátorů s jejich vedoucím Pinem pro vás připraví skvělý program přes den i večer.

Datum pobytu: květen 2019
Poděkujte uživateli radkajichova.
Recenzováno: 18. října 2018

Pokoje hezké uklizené, personal milý, jídlo veliký výběr, krátka vzdálenost taxíkama do obou měst Midoun Houmsuk.. Ručníky uklizené každý den, vytřeno, uklizeno. Určitě místo pro rodiny s dětmi hotel je velice klidný není rušný, skvělý odpočinek a dovolená , určitě stojí za to se vrátit další rok

Datum pobytu: říjen 2018
Poděkujte uživateli Martin Z.
Recenzováno: 3. října 2018 prostřednictvím mobilu

Vřele doporučuji! Na Djerbe jsme byli uz popáté a tento hotel patří k nejlepším.Pokoj jsme měli v přízemí, velký prostor, každý den uklizeno a čisté ručníky. Jídelna je obrovská, velký výběr jídla, které pořád doplňovali. Z masa hovězí, kuřecí, krůtí, ryby, mořské plody, velký výběr ovoce, zeleniny a výborných zákusků, dopolední a odpolední svačiny (palačinky, pizza, zákusky). Kazde úterý tuniský večer s živou hudbou v jídelně - SUPER! Na pláži podávali také oběd. Bar na pláži, u bazénu a v hotelu - byly otevřené od 10hodin a fungovaly tak, jak měli. Personál byl vždy ochotný, usměvavý a milý. Animátoři neustále zvali lidi na různé aktivity, ale nikoho nenutili. Večer byla dětská diskotéka a další program. Bazén velký, voda vyhřátá, vždy bylo u bazénu dostatek lehátek s matracemi. Totéž na pláži, která je od hotelu oddělena jen málo frekventovanou silnicí a jen pár kroků od hotelu. Do tohoto hotelu se určitě ještě vrátíme. DĚKUJEME!

Datum pobytu: září 2018
4  Poděkujte uživateli barborak535.