Chcete-li znát dostupnost, kontaktujte poskytovatele ubytování.
Jsou dostupné podobné hotely.
Zobrazit vše
Recenzováno: 30. srpna 2020

Hotel jsme navštívili se synem (7 let) poslední týden v srpnu 2020 tzn. v době "proti-coronových opatření". I v této nelehké době, se spoustou omezení, hotel poměrně dobře fungoval a my jsme si dovolenou opravdu užili.
Přesto si dovolím upozornit na pár drobností, které se, myslím, hodí vzít před zaplacením dovolené v potaz.

Hotel má sice technicky 4 hvězdičky, pocitově jsou to však spíše hvězdičky 3. V pokojích i společných prostorách je znát, že je hotel již staršího data a proto narazíte na lehce prošoupané sedačky, obouchaný nábytek, popraskané kachličky v koupelnách, atp. Nic co by však bránilo v používání. Naopak musím vyzdvihnout čistotu hotelu. Úklid probíhal pravidelně a důkladně.
Se stářím hotelu souvisí i kvalita klimatizace na pokojích. Pokud se po horkém dni rádi vracíte na vychlazený pokoj, tady bohužel nepochodíte. Na některých pokojích je to údajně lepší, ale v našem fungovala spíše jako velmi hlučný větrák. Nám osobně to ale nevadilo. Jsme zvyklí klimatizaci nepoužívat, i když je k dispozici.

Dalším faktorem, který nám nevadil, ale dle vyjádření ostatních Čechů je to něco, co stojí za zmínku je skutečnost, je, že v hotelu, krom cizinců, tráví dovolenou i Tunisané. Hotel zároveň slouží během dne jako akvapark a této služby místní rádi využívají. Proto pokud se vám nelíbí představa zahalených dam u bazénu či v moři, množství místních mužů a dětí v plavkách, doporučuji zvážit jiný hotel.

Co se stravy týče, tak tu bohužel nemůžu plně soudit, protože máme poměrně specifickou dietu. Ovšem podle toho, co jsem viděla, tak výběr byl, dostačující.

V hotelu se domluvíte s celým personálem francouzsky, s většinou z nich i anglicky nebo německy. Základní věci zde zařídíte dokonce i v češtině.

Mou největší výtkou je však stav pláže. Na pláži hotelu se nachází nejoblíbenější plážový bar na Djerbě s bohatým večerním programem. Zároveň zde najdete "odpočívací stanici" velbloudů, koní a toulavých psů. Kombinance všeho výše zmíněného spolu s faktem, že se pláž neuklízí vytváří opravdu nechutnou scenérii. Bez přehánění nelze udělat krok, abyste nešlápli do uschlého exkrementu nebo na odpadky. Situace je zároveň dosti nebezpečná pro děti, protože v písku jsme občas našli střepy z lahví a vršky od piva, které bych opravdu nerada viděla zabodnuté v něčí noze.

Můj závěr je takový, že bych dovolenou doporučila nenáročnější rodině, která nepotřebuje trávit dny umoře a preferuje bazény. Klidně i s batolaty, protože je zde oddělená část a malým bazénkem s cca 15 cm vody a malým hřištěm.

(Soukromý tip - pokud jste milovníci tropických pokojových rostlin, tady si přijdete na své.)

Tip ohledně pokoje: Chtějte pokoj BEZ výhledu na bazén. U bazénu probíhá hlasitá zábava + pokoje jsou orientovány na západ a je v nich odpoledne opravdu vedro
Datum pobytu: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli Karla_Ror.
Recenzováno: 2. července 2019

Pokoje uklizene, jidlo bez chuti, maly vyber a neuklizeno...kafe super, bazeny super - ale kolem lehatek bordel. Plaz plna hoven od velbloudu a koni...ikdyz rano uklizi jen pred timto hotelem jsou velbloudi a kone, kteri tam prochazeji a kali cely den za pochodu..rasy lidsky faktor moc neovlivni, na brehu se prekroci...dal je uzasnej pozvolnej vstup snad 50 m do more- pro deti ideal. Na plazi bar co ma fungovat od 10..to borec teprv vstava a uklizi zpredesleho dne..kdy koncil v 18 hod. Animatori bezva jak pro dospele i deti.Za me tento hotel uz ne, v okolnich hotelich byli lide spokojeni. tady byl proste bordel, spinavy stolky, na stolech nadobi.....

Tip ohledně pokoje: my meli pro 4 v prvnim patre 618, klid pohoda, jen hotel nema vytah....
Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli Monika V.
Recenzováno: 14. června 2019 prostřednictvím mobilu

S hotelem jsme byli spokojeni, každý den uklizeno, čisté ručníky. Bazén byl perfektní, vodní bar byl také skvělý. Jídlo bylo dobré, vždy se dalo vybrat. Největší zklamání však pro nás bylo moře, sice bylo krásně teplé, ale všude chaluhy, které smrdely, myslím si že koně a velbloudi tomu taky trochu přispěli.

Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli Kamila P.
Recenzováno: 5. června 2019

S dovolenou jsme byli spokojeni,určitě doporučuji rodinám s dětmi,byli jsme s vnukem,který si to užil.Ubytování jsme měli v suterénu na vyžádání ze zdravotních důvodů,neboť hotel je bez výtahu.Jeden menší nedostatek byly šváby,hned první noc dva,žádali jsme o deratizaci,ale nikdo nepřišel,takže jsme pomalu každou noc bojovali,až předposlední den po dalších urgencích nám byl na pokoji ponechán sprey,toto si myslím měli mít vyřešené ještě před sezonou.Úklid na pokojích v pořádku,výměna ručníků a osušek každý den.Jídlo dobré dá se vybrat,ale už jsme měli lepší,málo ovoce.Moře na kraji chaluhy dále již dobré,v tomto období ještě studené,bazén v pořádku.

Datum pobytu: duben 2019
Poděkujte uživateli jajina577.
Recenzováno: 3. června 2019

Pokoje příjemné, každý den úklid, jídlo velice dobré, blízko na pláž, super bazén s terasou, milý, ochotný personál, tým animátorů s jejich vedoucím Pinem pro vás připraví skvělý program přes den i večer.

Datum pobytu: květen 2019
Poděkujte uživateli radkajichova.