Tripadvisor
Skaleta
Recenzováno: 6. září 2019 prostřednictvím mobilu

Toužíte po hlučném a špinavém hotelu ? Dáváte přednost hotelu umístěném na rušné dopravní komunikaci ? Milujete plavání ve vlnách ? Líbí se vám špinavé pláže ? Bingo! Tak to jste na správné adrese ! Jedním slovem Hotel Gortyna !

A teď trochu podrobněji: (vážněji)

- hotel je situován v nemalebné řecké periferii, kde široko daleko nic nenajdete, jen dva obchody s cetkami a předraženou autopůjčovnu.
- pokud se rozhodnete navštívit nedaleké městečko Rethymno, budete nuceni ( my naštěstí měli na pár dní půjčených skútr - jinak bych si to šla hodit ) jet legendárním autobusem číslo 20.
- bonus města Rethymno bude snadno vytěsněn cestovatelský zážitkem = autobusovou linkou. :)

K hotelu:

-co se týče čistoty:
Bílá prostěradla nečekejte - na každém “čistém” prostěradle najdete pár puntíků od krve nebo mastnosty. To stejné se objevilo i u ručníků.
- sprchový kout: byl “renovován” nástřikem stříbrného spreje - asi sem jim nechtěl umývat ...
- mnoho komárů - zápasy byly náročné!
- bzučení komárů příjemně doplňoval hluk hostů - recepce není nějak oddělena od části hotelu kde jsou situovány pokoje . Jeden večer jsem musela recepční i napomenout aby se tam nesmála o půl 3 ráno jako ...
- jedinou květinou mezi tímto plevelem hotelu byla kuchyně - jídlo bylo opravdu výborné.

- Gortinu buď budete milovat nebo nenávidět ! Nikoho kdo by zvolil možnost A) zatím neznám. Asi bych se i divila. Nerozumím jak něco takového může cestovka nabízet ..byla to naše první zkušenost s cestovkou a zároveň poslední. Zase si to budeme dělat po svém :-) RADĚJI.
Pokud se tu nějakým omylem ubytujete , doporučujeme projet ostrov na jižní část kde nejsou vlny žádné a moře nádherné čisté !Najdete tam i hezké ubytování ( například Platias) . :-)

P.S. Náhradou za moře je hotelový bazén :-)

Foto :
hotel Gortyna
foto snídaně -jedna dobrá stránka hotelu

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli terezziss.
Recenzováno: 24. srpna 2019

Jidlo hruza, ubytovani strasne, plesnivy nabytek, zapach stuchliny,
plaze hrozne, pri vstupu do vody samy kamen, krome plaze pred 5* hotelem, tam jakz takz.

Z cele dovolene jsme se mohli koupat pouze 2x, 2 cervene vlajky ci 1, velke nebezpecne vlny.

Jinak lide mily, jedine pozitivum.
Nikdy vice.

Datum pobytu: srpen 2019
1  Poděkujte uživateli Ondřej H.
Recenzováno: 7. srpna 2019

Hotelové pokoje jsou velice rozdílné. My ydleli s přítelem v bungalovu v přízemí, vybavení starší, ale čistota naprosto v pořádku. Kamarádi se hned první noc stěhovali do jiného pokoje, jejich byl příšerný. Není to luxus, ale pokud nejste nároční a stačí vám čistý pokojíček, proč ne. Jídlo je naopak dobré, na tak malý hotel velký výběr, pozor na "nerozpoznatelná" jídla, jako zapečené těstoviny s čímsi (bývají u jíddel anglické nápisy, co obsahuje, ale nejspíše vinou starvujících moc dlouho na stole nepostojí. (Pokud máte alergie, jako v naše případě rybbby, raději se ptejte) JInak kvalita jídla super, ochutnáte i místní speciality. Pokud jste jedním z těch podivínů, co se jedou k moři vykoupat do bazénu, určitě vám zdejší bude vyhovovat (vzhledem k velikosti hotelu). Samozřejmostí je oj o lehátka, vyplatí se přivstat a zabrat si ho osuškou. Pláž je hned přes silnici, nepřecházejte ale přímo po ní, je to nebezpečné. Využijte jeden z mnoha podchodů. Pláž je příjemná, lehátka jsou za poplatek (ale neplaťte je hned, počkejte, až z avámi přijdou opálení hoši a budou chtít eura (my to udělali první den a zbytek týdne si nás nikdo nevšiml a nic jsme neplatili). V některých místech jsou ve vodě kameny a když jsou větší vlny, docela to bolí (doporučuji se informovat o počasí před objednáním dovolené (celý týden jsme měli tak velké vlny, že jsme nemohli do moře). U hotelu se nachází dva větší obchůdky, kde pořídítě suvenýry, věci do vody, olečení, vodu, zmrzlinu atd. Suvenýry doporučuji koření (je velmi doré a není to žádný lapač prachu, lehce se převáží) nebo místní kosmetické výrobky, vyráběné na krétě.

Tip ohledně pokoje: chtějte pokoje v přízemí, nejlépe bungalovy dál do zahrady (pokoje v hlavní budově jsou děs)
Datum pobytu: září 2018
Poděkujte uživateli foodisreasontolive.
Recenzováno: 2. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Pěkné ubytování naprosto dostačující jste li aktivnější a nechcete jen sedět na hotelu u bazénu. Skaleta je celkem mrtvé město avšak dvě výborné restaurace hned na pláži. Pěkné pláže i moře naprosto úchvatný západ slunce. Cca 15 minut autobusem další dvě městečka ty už jsou o poznání živějši. Pláže a more naprosto totožné se Skaletou. Doporučuji výlet do laguny Balos!

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli S8548UMmartinr.
Recenzováno: 23. srpna 2018

Hotel se nachází v klidné části, pro starší páry naprosto vyhovující. Ubytování rozdílné, v našem pokoji - bungalov v přízemí - vyavení starší, čistota naprosto v popřádku, naprosto dostačující. Jídlo dobré, s ohledem na velikost hotelu dobrý výběr, překvapila mě velká nabídka "lehkých" jídel a salátů. Služby skvělé (doktor, delegátka,recepce, obsluha u baru..) Bazén a okolí hotelu čisté a upravené.
Doporučení!!!!! vybrat jiný termín než srpen - Poměrně větrno ( ve vysokých vedrech velice příjemné), ale moře je až moc rozbouřené a především pro malé děti nevhodné- velké vlny. MOře čisté, pláže udržované, přístup do moře není uplně písečný, ale nic co by nezpravily boty do vody.

Tip ohledně pokoje: klidná dovolená
Datum pobytu: srpen 2018
Poděkujte uživateli foodisreasontolive.