Recenzováno: 12. listopadu 2019

Hotel je pěkný, hezky zařízený s dobrou polohou. Okolí nabízí krásná místa k výletům. Co se týká poskytovaných služeb tam už je to horší i při malé obsazenosti v restauraci při večeři dlouho čekáte na to než si vás vůbec někdo všimne a poté další dlouhou dobu než dostanete jídlo. To stejné i v baru. Snídaně byly formou bufetu, byl ale nedostatek čerstvého ovoce a zeleniny a největším zklamáním byly k pití džusy (tedy spíše něco sladkého a umělého). S Wellness a Balneo jsme byli celkem spokojeni. Pobyt v tomto hotelu jsme si vybrali na základě naší spokojenosti s pobytem v hotelu Morris v Marianskych lázních, bohužel jsme byli zklamáni. Nedá se to srovnat.

Poděkujte uživateli iva3332019.
Recenzováno: 12. listopadu 2019

Prijemne prostredi.Jen jsme nemely sanci se dostat na vice procedur nez bylo v balicku.Maly vyber jidel k veceri,ale snidane luxusni.Pak nas zarazilo i placeni parkovani v prostorech hotelu.Ale jinak pokoje krasne a velmi ochotny personal.

Poděkujte uživateli janikdvoracek.
Recenzováno: 7. listopadu 2019

Vše super jak obsluha tak sestřičky na rehabilitaci jídlo také super příští rok pojedeme na delší pobyt víkend je moc krátká doba, pobit v Parkhotelu můžu jen doporučit všem co mají rádi rozmazlování .

Tip ohledně pokoje: Supe není co dodat
Poděkujte uživateli herberthanka.
Recenzováno: 6. listopadu 2019

Celková spokojenost. Vše bylo perfektní. Všichni se chovali výborně. Perfektní přístup k hostům. Hotel opravdu na úrovni. Pokoje též perfektní. Všechny služby absolutně bez chyby. Už se těšíme na další návštěvu a určitě dáváme doporučení dalším lidem :-)

Poděkujte uživateli JanDrbohlav225.
Recenzováno: 6. listopadu 2019

Nákup ze slevového portálu. Vše co bylo na voucheru jsme obdrželi i když k některým procedurám by mohli být připomínky. Především otevírací doby sauny a vířivky pouze dopoledne a do solné jeskyně by se hodili lehátka. Rád bych zde ale vyzdvihl recepci komunikace super vždy ochotné a usměvavé a kuchyni neboť večeře a snídaně neměli chybu jak množstvím tak chuťově pouze ceny nápojů jsou přizpůsobené zahraniční klientele.

Tip ohledně pokoje: Pokoje super pouze matrace za mě dobré , ale pro manželku tvrdé.
Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli rekreafido.