“Z technických důvodů zavřeno”

Culinaria Novy Bor
Recenzováno: 19. února 2017 prostřednictvím mobilu

Byli jsme zde o víkendu, ale bylo z technických důvodů zavřeno. Nevím jak dlouho to trvá, ale šli jsme místo toho do restaurace Ajeto a to je fakt dokonalá restaurace.

Poděkujte uživateli Filip B.

Recenzováno: 13. února 2017

Průchod z kopce průjezdem není zrovna atraktivní, ale potom už je vše "jak má být". Příjemné prostředí i obsluha a slušný výběr jídel i nápojů

1  Poděkujte uživateli Jan P.
Recenzováno: 28. června 2016

Byli jsme zde již víckrát. Restaurace vhodná na občerstvení, jídlo i rodinné oslavy .Vynikající obsluha, jídlo i atmosféra. Posezení i venku na terase

Poděkujte uživateli Zorice.
Recenzováno: 8. října 2015

Recenzováno: 21. října 2012

• Atmosféra

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Culinaria Novy Bor, si také prohlíželi

Cvikov, Liberecký kraj

Nový Bor, Liberecký kraj

Už jste navštívili Culinaria Novy Bor? Sdílejte své zkušenosti!