“Pozdní oběd”

Ajeto restaurant
Recenzováno: 3. března 2018 prostřednictvím mobilu

Grilováná kotletka s pečeným bramborem z menu bylo úplně o.k. Sice na místo docela drahý, ale nelituji. Kachní stehno se zapečeným bramborem se smetanou a sýrem super. Výhled na skláře při práci zajímavý bonus. Obsluha po vystřídání byla velmi milá a komunikativní. Zajímavé místo k návštěvní.

Poděkujte uživateli KTM D.
Ajeto_Restaurant, Manažer v zařízení Ajeto restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. března 2018

Děkujeme!

Recenzováno: 12. ledna 2018 prostřednictvím mobilu

Mohu jen doporučit. Koncept restaurace s možností nahlédnout do sklářské výroby je dobrý stejně jako jídlo zde podávané.

Poděkujte uživateli Libor Š.
Ajeto_Restaurant, Manažer v zařízení Ajeto restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 14. ledna 2018

Moc děkujeme, těšíme se na viděnou!

Recenzováno: 26. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Pěkná restaurace, milá obsluha. Vše rychlé a v dobré kvalitě. Steak je vždy trochu risk, objednal jsem si rare a kuchař odvedl skvělou práci, určitě doporučuji. Děkujeme a ať se Vám dále daří držet kvalitu.

Poděkujte uživateli Pokyn.

Díky moc, budeme se snažit!

Recenzováno: 22. října 2017 prostřednictvím mobilu

Návštěva během beauty víkendu - Výborná káva se zákuskem a výhledem na sklářskou dílnu
Příjemná obsluha.

Poděkujte uživateli juvinka.

Děkujeme za zprávu! Podáváme fair-trade kávu Tik-Tak v bio kvalitě, dezert předpokládám naše vyhlášené tiramisu - jsme rádi, že chutnalo.

Recenzováno: 17. října 2017

Vzhledem k uvedeným recenzím jsem zdá se měl smůlu. Jídlo dost slané, maso vysušené a tuhé.Obloha složená ze salátu který nebyl řádně umytý křupala v zubech. Obsluha odnesla polévku ještě nebyla ani dojedená a to jen proto že už nesla druhé jídlo. Je to moje druhá špatná zkušenost s touto restaurací takže už nevím zda je to jen smůla. Co dělá restaurací zajímavou je jen ta pec kde foukají sklo. Jídlo zajímavé už není.

1  Poděkujte uživateli nespokojenost.

To nás mrzí. Se solí je těžké vyhovět všem, to ostatní zní jako jasný průšvih. Servírky se dušují, že polévky předčasně neodebírají, asi nedorozumění, v takových případech doporučujeme preventivně jídlo aktivně bránit:-). Budeme doufat, že vyjde třetí pokus, nemůže přece být náhoda, že máme na obědy plno.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Ajeto restaurant, si také prohlíželi

Česká Lípa, Liberecký kraj

Cvikov, Liberecký kraj

Už jste navštívili Ajeto restaurant? Sdílejte své zkušenosti!