“Čínská restaurace”

Cinska restaurace JIA LE
Recenzováno: 6. prosince 2017

Asijské jídlo je chutné a bez dlouhého čekání! Ceny jsou mírné, přes den do 100,- kč. V letních měsících je obsluha i venku!

Datum návštěvy: říjen 2017
Poděkujte uživateli Vladimír K.

Recenzováno: 6. září 2017

Do této restaurace jsem zašla náhodou a byla jsem mile překvapena. Personál byl ochotný a jídlo velmi dobré.

Datum návštěvy: červenec 2017
1  Poděkujte uživateli Marta M.
Recenzováno: 13. června 2017

Na restauraci jsme natrefili náhodou cestou přes Nový Bor. Rychlá obsluha, jídlo vynikající, obrovské porce. Nesnědli jsme, a tak si nechali zbytek zabalit domů. Jako pozornost podniku panáček vína a ještě malá lahvička s sebou. Za nás rozhodně můžu doporučit a pokud budeme jít ještě někdy cestu kolem, určitě se zastavíme.

Datum návštěvy: červen 2017
Poděkujte uživateli Michaela B.
Recenzováno: 15. listopadu 2016

Tato čínská restaurace již funguje v Novém Boru řadu let a stále si drží svůj vysoký standard. Doporučuji vyzkoušet!

Datum návštěvy: listopad 2016
Poděkujte uživateli Jirka M.
Recenzováno: 19. září 2016

V létě jsme zašli, celá rodina, na prázdninový oběd a byli totálně zklamáni. Tak příšerné jarní závitky jsem dlouho neviděla. Byli totálně ošizené a tvarově úplně placaté! Také dost usmažené, takže hrůza! Jídlo je možná pro někoho chutné, ale jen pro ty, co nevědí, že jim chuťové pohárky už dávno daly valem, pokud nějaké vůbec kdy měli. Obsluha rychlá, ale ani dáreček na odchodnou v podobě čínského vína nemůže zachránit tu ubohou gastronomii!

Datum návštěvy: červenec 2016
1  Poděkujte uživateli MikyHugo.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Cinska restaurace JIA LE, si také prohlíželi

Nový Bor, Liberecký kraj

Už jste navštívili Cinska restaurace JIA LE? Sdílejte své zkušenosti!