“Výborné jídlo, pěkné posezení”
Recenze U Koruny

U Koruny
Recenzováno: 3. října 2020 prostřednictvím mobilu

S přítelem jsme již potřetí, vynikající jídlo, velmi chutné pivo, milá obsluha, rádi navštívíme zase.

Poděkujte uživateli 233terezap.

Recenzováno: 7. září 2019 prostřednictvím mobilu

Česká kuchyňe, voňavé spaní s překvapením
Restaurace má venkovní posezení, krásné hřišťátko a příjemný personál. Českou klasiku co opravdu chutnáByla jsem tu na 5 svatbách a super.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli 789m_das.
Recenzováno: 29. června 2019

Někde jsem si přečetla negativní recenze, takže jsem celou dobu čekala co a kdy přijde.
Přišla velmi milá paní servírka, dostali jsme dobré jídlo. Váhali jsme s vínem a dostali jsme trochu na ochutnání i z rozlévaného. Jen nás zamrzelo, že to, co bychom si byli objednali, zrovna nebylo.
Jídlo je takové to české-běžné, moderní gastronomii nečekejte, ale z mého pohledu super udělané a za rozumnou cenu. Byla jsem mile překvapená a když bude cesta kolem, určitě se vrátím.

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli Hanka K.
Recenzováno: 18. března 2019 prostřednictvím mobilu

Byl jsem zde dnes poprvé. Ač kokem půl třetí, nabídka hotovek byla pestrá. Dal jsem si dobrý hovězí vývar za 30,- a skvělý (!) maďarský guláš za 118,-. Navrch točené Únětice a byl jsem naprosto spokojen. Obsluha naprosto v pořádku a s úsměvem. Za mě mohu jen doporučit.

Datum návštěvy: březen 2019
1  Poděkujte uživateli 813jakubn.
Recenzováno: 26. dubna 2018

U Koruny jsme se zastavili pouze na pivo, bylo skvělé. Obsluha milá, interier restaurace i posezení na zahrádce super. Určitě se sem vrátíme na oběd nebo večeři.

Datum návštěvy: duben 2018
Poděkujte uživateli mynarikovasylva.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Koruny, si také prohlíželi

Roztoky, Středočeský kraj

Už jste navštívili U Koruny? Sdílejte své zkušenosti!