Ubytování v hotelu jsme měli jako výměnu za pobyt ve stejném hotelu v Novém Boru, se kterým máme ty nejlepší zkušenosti. Bohužel jsme byli velmi zklamáni. Hotel nemá vlastní parkoviště, což pro lidi v našem věku nebylo příliš příjemné. Wellness procedury probíhaly ve sklepních prostorách (ponuré, tmavé). Pokud bychom se rozhodovali znovu, nedoporučujeme. Počkali bychom si na jiný termín ve stejném hotelu v Novém Boru.

Poděkujte uživateli rzmij.
Recenzováno: 22. října 2020

Klidný hotel v centru města, služby na odpovídající úrovni. Hotel nemá vlastní parkoviště, musí se počítat se složitějším parkováním daným právě jeho umístěním v centru města, Široká nabídka wellnes služeb.

Poděkujte uživateli sobotovi.
Recenzováno: 22. října 2020

Personál velmi ochotný a milý, uroveň ubytování vzhledem k ceně nadstandardní, celkově velmi příjemné prostředí, stravování i systém voucherů vynikající. Welness velmi příjemný, služby na vyskoké úrovni. Mohu doporučit všechny sesterské hotely ze skupiny Morris - jak Mariánské Lázně, tak Nový Bor. Vždy vše v naprostém pořádku :-)

Datum pobytu: říjen 2020
Poděkujte uživateli margitt523.
Recenzováno: 22. října 2020

Krásné ubytování, skvělý personál, dobré jídlo, nádherná příroda, akorát ten kostel, kdyby pořád v noci neodbíjel hodiny, ale za to hotel nemůže, určitě se vrátíme, neboť jsme vše nestihli, protože jsem si zlomila kotnik

Poděkujte uživateli m0nk0s.
Recenzováno: 19. října 2020

Pokoj byl útulný, čistý ale na 4* hotel přičemž jsme tam byly 2noci nic moc hygienických potřeb, ještě že jsme si vezly své. Je škoda, že hotel nemá svá parkovací místa a hosté musí chodit 500-800m daleko pokud nechtějí platit nehorázné peníze za parkové na náměstí. Procedury byly v pořádku, není co vytknout. Měli jsme placenou plnou penzi, ale při příchodu do restaurace jsme se divily, že pokud bychom chtěly něco lepšího (steak z lososa, tatarák, panenku..) musíme si připlatit za porci 185Kč a u dezertu 45Kč. Jídla bez příplatku svíčková, řízek, vrabec i kuřecí prsíčko. Celkově jídlo na 4* Hotel opravdu neodpovídalo kvalitě, ale ceny přehnaně vysoké na 4* odpovídaly. Jediné pozitivní na restauraci byla obsluha, kterou musíme s kamarádkou opravdu pochválit.

Poděkujte uživateli luciebruzova.