“Moravanka”

Restaurace Moravanka
Kuchyně: Česká
Recenzováno: 23. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Při návštěvě České Lípy jsme navštívili restauraci Moravanka.Uvnitř nás okouzlil krásný interiér.Obsluha byla rychlá,nevtíravá. Objednané jídlo a pití jsme obdrželi během krátké chvíle.
Všechno bylo super a moc se nám zde líbilo.Můžeme všem doporučit.

Poděkujte uživateli 560stanislavp.

Recenzováno: 10. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Po dlouhé době jsem byl v Moravance. Na svatomartinské hody a víno. Na netu neinzerovali, na dveřích nabídku neměli. Obsazenost 50%, dostali jsme stůl pro dva. Na vyžádání nám dali svatomartinské menu. Na něm klasika. Předkrm, polévka, hlavní chod a desert, plus víno. Dali jsme předkrm a výborné. Hlavní menu na výběr ze stehna a prsou. Dali jsme stehno. Víno mladé bez nepříjemného ocasu. Stehno šlo od kosti, zelí červené sladké, bílé kyselé. Knedlík bramborový a houskový. Nic jiného jsem ani nechtěl, prostě kachna se zelím a knedlíky. Chuťově dobré. Obsluha příjemná. Střídal se číšník s číšníci. Nevím jak to měli rozdělené a je mi to jedno. Svatomartinská husa v centru s parkováním zdarma. Nic jiného jsem nechtěl. Parking na automat, ale v sobotu po dvanácté do pondělí zdarma. Prostředí příjemné. Cena byla jaká byla.

Poděkujte uživateli mafalloutm.
Recenzováno: 3. října 2019 prostřednictvím mobilu

Krásná restaurace s ochotnou obsluhou a milou.Jídlo perfektný i porce byli docela velké a za dobré ceny.

Datum návštěvy: září 2019
1  Poděkujte uživateli frigokarel.
Recenzováno: 8. července 2019

Restaurace se nachází na náměstí a překvapivě má i o státním svátku obědové menu. Interiér restaurace je překvapivě útulný, v jedné části jsou cítit toalety (úklidové prostředky - to je velká škoda, stávat by se to nemělo). Obědové menu je fajn, maso se zeleninou nepřekvapí, neoslní, je to průměr. Cena však přiměřená (cca 130 Kč), co víc si přát. S tak hezký interiérem by se kuchař mohl více zasnažit. Celkový dojem je ok, dá se tam zajít, ale ke gurmánskému zážitku to má dost daleko.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli Jana M.
Recenzováno: 1. června 2019 prostřednictvím mobilu

V restauraci jsem byla dvakrat, jidlo bylo prumerne, prostredi bylo velmi prijemne, obsluha rychla a profesionalni.

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli Y7234LMolgag.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Moravanka, si také prohlíželi

Česká Lípa, Liberecký kraj

Už jste navštívili Restaurace Moravanka? Sdílejte své zkušenosti!