“Burgerový gurmánský skvost”
Recenze Bistruck

Bistruck
Popis: Bistro. Hamburgery. Domácí hranolky. Polední menu. Lokální pivo. Víno. Jídlo s sebou.
Recenzováno: 1. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Gratuluji, uděluji svou osobní cenu za nejlepší burger v celém širém okolí. Za pravidelnou obměnu dipů k hranolkům i možnost denního menu bych přidala další plusové body, ještě ke všemu když lidé z bistra jsou opravdu velice příjemní a ochotní.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli tofunasadle.

Recenzováno: 21. listopadu 2019

Dlouho jsem se chystal, a dnes mi to vyšlo. Navštivil jsem Bistruck na polední menu.
Bylo vynikající, poměr cena-výkon fantazie.

Poděkujte uživateli 342mariand.
Recenzováno: 22. října 2019

Tak i Havířov se dočkal. Konečně restaurace zaměřená na burgery a to různých druhů, na výběr máte až pět. Člověk už tak nemusí jezdit do ostravského Pubu nebo až do Stračeny. Zkusili jsme blue cheeseburger a chutnal naprosto skvěle. Chválím i domácí hranolky a možnost vybrat si z několika omáček, taktéž samozřejmě po domácky dělaných. Hořčicová i sweet chilli byly TOP. Na konec jsme to završili čokoládovým fondantem, který byl jak jinak než výborný. Bistruck nabízí samozřejmě i týdenní menu za velmi slušných 129 Kč, pokud si dobře pamatuji. Nevím přesně jak dlouho je již Bistruck otevřen ale vypadá to na čím dál větší klientelu, takže bych se později začal zaměřovat i na venkovní posezení. Byl sice říjen ale všechny tři stoly venku byly zabrané jelikož bylo odpoledne opravdu teplo a dovnitř se nikdo moc nehrnul což je si myslím škoda protože zákazníků by tak mohlo být daleko více. To je asi má jediná výtka, jinak můžu toto restaurační zařízení doporučit všemi deseti.

Poděkujte uživateli Candatos.
Recenzováno: 16. září 2019

Velmi utulne bistro, prijemne posezeni venku, velmi mila obsluha. Skvely halloumi burger, vyborne hranolky, limonady. Bohuzel, kava zde 2x nechutnala. I tak doporucuji :)

Poděkujte uživateli andrejizna.
Recenzováno: 4. září 2019

Oslava proběhla v pořádku,dali jsme si domácí hranolky a dipy,byli jsme spokojeni.,jídlo nám chutnalo i nápoje moc dobré,obsluha o.k.

Poděkujte uživateli Alena A.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Bistruck, si také prohlíželi

Havířov, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili Bistruck? Sdílejte své zkušenosti!