“Skvělé bramboráky”
Recenze Čarodějky

Čarodějky

Rádi zde s přítelem chodíme především na bramboráky se sýrovou omáčku s kuřecím masem, ale i jiné jídlo mají dobré.
Oceňuji, že zde mají i čepovanou kofolu.
Jediné co mi zde kazí dojem je již na můj vkus zastaralé čarodějnické prostředí, které k podniku už dle názvu patří, ale naopak výhodu vidím v tom, že v boxech má člověk soukromí.
S přítelem se zde rádi vracíme, doufám, že v budoucnu budou mít i rozvoz, protože v době covidu kdy je restaurace zavřená bychom je rádi podpořili a něco dobrého si objednali domů. :)
Rodiny s dětmi určitě ocení i venkovní hřiště pro děti.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli Lucci97.

Recenzováno: 4. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Při vstupu do restaurace nás očarovalo krásné a velice útulné prostředí. Poměrně dlouho jsme ale čekali než nám někdo přinese jídelní lístek a než nás někdo obslouží. Při placení jim to ale netrvalo ani půl minuty. Dali jsme si hříbkovou omáčku se smetanou, kroketami a bramborákovou pyramidu (bramboráčky prokládané kuřecím masem s omáčkou). Jídlo bylo teplé, dochucené a moc nám chutnalo.
Co nás nemile překvapilo byly příbory. Pro někoho maličkost, ale přeci jen nevypadají v hezkém prostředí restaurace, k dobrému jídlu hezky staré, dřevěné příbory, které už dávno ztratily svou přirozenou dřevěnou barvu a začínají černat. Tu a tam jim chybí nějaký ten hřebíček, či jak to nazvat, který drží příbor po hromadě. Za příbory a obsluhu má tedy tato restaurace u nás malé mínus.

Poděkujte uživateli lenadamm.
Recenzováno: 6. srpna 2018

Opravdu skvěle místo ale aby přišla ožralá servírka a řekla kdo má ten bílí humus tak to je moc.....

Datum návštěvy: srpen 2018
2  Poděkujte uživateli nikolaspokorny2006.
Recenzováno: 25. července 2018

Návštěva s přáteli několikrát, pesronál neochotný, dlouho se čeká, posezení v pohodě,ale ta obsluha naprosto katastrofální.
Je vidět že jde o brigádníky, kteří nemají k povaze své pracovní pozice vůbec žádný vztah. Často taky obsluha přijde a vnutí se do hovoru který vedou lidé mezi sebou, čímž to zcela "rozbije". Je to nehoráznost.

Datum návštěvy: březen 2018
Poděkujte uživateli majoneza1977.
Recenzováno: 12. ledna 2018

Velmi zajímavě řešené prostředí, ale dost málo místa na sezení a tmavé prostředí - uvnitř. Ideální je venkovní sezení, ale v jádru člověk sedí v centru ulice u frekventované křižovatky. K pořádání akcí mají banketku. Dobrá kuchyně.

Datum návštěvy: červenec 2017
1  Poděkujte uživateli Petra T.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Čarodějky, si také prohlíželi

Havířov, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili Čarodějky? Sdílejte své zkušenosti!