“Bazalku nikdy nedáváme.”

Neměli byste fotografii?
Přidejte ji.
Pizzeria Max
Recenzováno: 1. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Začnu příjemnou informací a to, že cena ginu s tonikem je velice příznivá. Pak je tady pizza Margherita - rajčatové pyré, mozzarela a bazalka. Pizzu jsme dostali bez bazalky. Při dotazu, jestli na něco nezapomněli mi slečna řekla, že ne, že bazalku tam nedávají nikdy. Doporučila jsem jí změnu popisu v jídelním lístku. Nesetkalo se to s úspěchem.

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli tofunasadle.

Recenzováno: 30. října 2019 prostřednictvím mobilu

Totální humáč to nejde ani žrát nevím komu to patří ale to si musí dělat legraci že to vůbec provozuje

Poděkujte uživateli Stefan V.
Recenzováno: 19. srpna 2019

Den ode dne horší a horší ne že jen doručená pizza je ochuzena ale ještě k tomu si zvedají cenu za přidané suroviny než mají zadané na webu třikrát a stačilo

1  Poděkujte uživateli Lucco Š.
Recenzováno: 14. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

V pondělí (ne o víkendu) jsme si objednali 3 pizzy rozvozem. Paní na telefonu mě upozornila, ze mohu čekat až hodinu. Po hodině jsem volalal, zda nás nehledají a paní se omluvila, ze už to bude. Ze už se to chystá a řidič za chvíli jede. Maximálně do půlhodiny bude u nás. Po půl hodině jsem opět volala, ze pizzu stále nikdo neprivezl. Paní mi předala řidiče - stylem, Já Vám ho predam. Naštvaný řidič mi skoro nadal, co otravuju. Ze v systému jsem o 20 minut později než tvrdím. Prý je mu to jedno. Chci, nechci. Prý už se to chystá a muže mi to do půl hodiny přivést. Byl arogantní a dával najevo, jak ho obtěžuji. Žádná omluva, nic. Byli jsme obrovsky zklamání a objednávku po 95 minutách zrušili.

Poděkujte uživateli EfkasNp.
Recenzováno: 8. srpna 2019

Na obyčejné denní menu jsme čekaly déle než 3 hodiny! Po objednání nám bylo sděleno, že budeme čekat maximálně hodinu - hodinu a půl, což jsme chápaly. Po necelých dvou hodinách jsme volaly znovu, bylo nám řečeno, že jídlo už je na cestě. Po další půl hodině jsme tedy stále hladové volaly znovu, přičemž jsme se od neskutečně arogatního rozvozce dozvěděly, že jídlo se teda teď dodělalo a už asi za chvilku bdue na cestě. Pizza Max už nikdy!

Poděkujte uživateli Veronika Z.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pizzeria Max, si také prohlíželi

Havířov, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili Pizzeria Max? Sdílejte své zkušenosti!