“Svatomartinská husa”

Restaurant & Bowling Bar Na Zaguří

Využili jsme nabídky na dovoz Svatomartinské husy až před vchod našeho domu. Vše proběhlo bez nejmenšího problémů. Husa včetně příloh vynikající, stejně tak pozornost ve formě paštik a láhve vína. Srdečně pozdravujeme kuchaře a děkujeme za skvělý svatomartinský pozdní oběd. Až vláda dovolí, určitě se Na Zaguří objevíme.
Svárovští z Českého Těšína

Datum návštěvy: listopad 2020
2  Poděkujte uživateli bhlmoravia.

Recenzováno: 22. října 2020

Výborná kuchyně, skvělá obsluha a příjemné prostředí. Byli jsme na večeři k výročí a obsluha se opravdu snažila, usadili nás do klidného místa a co se týče večeře byla vynikající.

1  Poděkujte uživateli X8352TFsarahl.
Recenzováno: 16. října 2020

Výborné jídlo, příjemné prostředí a milá obsluha. Určitě se rádi vrátíme. Doporučuji restauraci navštívit.

Datum návštěvy: září 2020
1  Poděkujte uživateli 541karinaf.
Recenzováno: 16. října 2020

Příjemné a krásné prostředí, ochotná, milá a rychlá obsluha a výborné jídlo. Určitě toto místo opět navštívíme.

Datum návštěvy: září 2020
1  Poděkujte uživateli PavelTerlicko.
Recenzováno: 13. června 2020 prostřednictvím mobilu

Na Zaguří jsme chodili léta. Bohužel to, co nám včera předvedl kuchař, to bylo něco. Poprvé jsme si dali namísto české kuchyně Hamburger s hranolkami, proste byla chuť a po prvních několika soustech KATASTROFA. Odporná, stará houska, maso bylo poraženo ještě za vlády Marie terezie a Steakové hranolky z mrazáku si můžu udělat doma a nebudou mě stát 200 Kč. Cenově i kvalitativně úplně mimo. Tohle fakt ne!

Datum návštěvy: červen 2020
Poděkujte uživateli oriaszek.
nikolad105, Vlastník v zařízení Restaurant & Bowling Bar Na Zaguří, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 14. června 2020

Dobrý den, je nám líto Vaši nespokojenosti. Na kvalitě naši práce nám všem moc záleží. Celý Tým, který pracuje pod vedením mé osoby již " několik desítek let", odvádí maximum práce a odpovědně přistupuje ke každému požadavku a objednávce. S ohledem na skutečnost , že nebyla reklamace provedena stejným způsobem v samotné restauraci, která by následně byla mnou řešená, nemohu soudit a důvěru dávám jak Vaši informaci z 50% tak našemu týmu z 50%. Stáří pečiva které si kolektiv kuchyně připravuje denně, nemohu teď určitě dokázat, stáři masa jak prezentujete z dob Marie Terezie , mohu doložit i původem kdy naskladnění provádím několikrát týdně. Ano, hranolky a dále pak zmrzlina, jsou jediné produkty dodávané z výrobny. To určitě nesnižuje hodnotu naši práce. Za cenou naši práce si osobně stojím, pokud tedy trváte na původní informaci , kdy jste k nám " chodili léta", pak znáte můj přístup a zaměstnance, kteří podnik dlouhá léta budují. A právě jejich zásluhou si pojem Na Zaguří drží svou kvalitu. Rád Vás poznám a věřím že při osobním setkání situaci popíšete lépe a z mé strany následně přijmete případně omluvu.603581292 jednatel a majitel.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurant & Bowling Bar Na Zaguří, si také prohlíželi

Havířov, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili Restaurant & Bowling Bar Na Zaguří? Sdílejte své zkušenosti!