KLENOT SEVERU

Recenzováno: 18. ledna 2019
jirivrana
Rokytnice nad Jizerou, Česká republika

Recenzováno: 19. března 2019

Jednoduše nádhera! Když jsem tady byl před 10 lety, neměl jsem štěstí. Byl podzim, konec sezóny a zahradě se již začala zazimovávat. Tentokrát jsem měl více štěstí, přijeli jsme v sezóně a vyplatilo se nám to. Jo to celoživotní zážitek. Kdo neviděl, neuvěří. Vřele doporučuji!

Datum zážitku: červen 2018
1  Poděkujte uživateli stanekjaromir.
Recenzováno: 18. ledna 2019

Nádherné místo, které nemůžete vynechat při návštěvě Petrohradu. Krásný palác v ještě krásnějším parku s mnoha fontánami. Snadno dostupné i MHD, přestože se nachází poměrně daleko od centra

Poděkujte uživateli jirivrana.
Recenzováno: 22. září 2018

Překrásný palác, vnitřní prostory jsou úchvatné a fontány v parku nemají konkurenci. Nádherný pohled na Petěrsburg přes záliv byl nádherný.

Datum zážitku: září 2018
Poděkujte uživateli oldaburian.
Recenzováno: 9. září 2018

Z Petrohradu je nejlepší dostat se sem lodí. Lodě jezdí každou chvíli od Palace Bridge.
Nádherné místo, především zahrady. Okázalost se zde nezapře :)

Poděkujte uživateli ivlong.
Recenzováno: 15. července 2018

Velmi pěkné, doporučujeme použít služeb místní společnosti, které pořádají exkurze. ( prodej např. u stanice metra Dněvský prospekt). Bohuýel je zde pouze rusky hovořící průvodve. Do Peterhofu je pro cizince dost složité spojení. Návštěva opravdu stojí za to.

Datum zážitku: červenec 2018
Poděkujte uživateli Evelina T.