“Výborná kuchyně”

Restaurace U Blanickych Rytiru
Č. 1 z 15 Restaurace v Vlasim
Recenzováno: 3. ledna 2020

Na samém konci prosince jsme s přáteli zavítali do Vlašimi, a sem jsme zašli posedět a pojíst. Přicházeli jsme po částech a změnili stůl, čímž jsme personálu zadělali na drobný zmatek. Naše objednaná jídla pak bezcílně kroužila okolo nás, než jsme se k nim sami přihlásili... Servírky si pak musely přehrát záznam z interiérových kamer (tím jsme zjistili, že jsme vlastně sledováni :-o), a přiřadit objednávky ke správným stolům... Zdvihnout trošku rychlost obsluhy a více si všímat příchozích (a mít přehled o hostech a nikoliv o číslech stolu), bylo by to asi bez chybičky. Kvalita všech objednaných jídel byla velmi vysoká a na jedničku s hvězdičkou!

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Jiří T.

Recenzováno: 6. listopadu 2019

ochotný personál, jídlo dostatečné porce, kvalitní suroviny, příjemné a klidné prostředí, velký výběr

Poděkujte uživateli Vladimíra V.
Recenzováno: 13. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Při návštěvě Vlašimi jsme zašli na oběd do restaurace U Blanických rytířů. Interiér je zařízený jednoduše, ale vkusně. Restaurace má i možnost posezení na kryté terase.
K pití jsme si dali domácí, zázvorovo mátovou limonádu. Byla výborná, jen na náš vkus moc sladká.
Polévka, bramborový krém s houbami byl dobrý, ale chtěl ještě trochu chuťově vymazlit, houby nebyly téměř cítit.
Grilovaná panenka ve slaninovém kabátku a gratinované brambory byly opravdu výborné, panenka na řezu růžová jak má být, vše chuťově vymazlené.
Kuřecí steak na liškách se smetanovým přelivem a grilované brambory bylo také velmi chutné jídlo, jen v přelivu bylo mírně cítit jakési dochucovadlo, ale vysloveně rušivé to nebylo.
Ceny přiměřené, porce dostatečné, obsluha pozorná, usměvavá, stále na place.
Odcházeli jsme velmi spokojeni, takže určitě doporučuji.

2  Poděkujte uživateli GROOCZECH.
Recenzováno: 9. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Oběd se moc nezadařil. Servírky milé a ochotné, prostředí pěkné, ale kuchaři asi neměli svůj den. Obě objednaná jídla, i přes hezké uspořádání na talíři, se zcela nevyvedla. Jak losos, tak panenka ve slanině byla špatně připravená a dokonce na povrchu neskutečně opálená.
Přiloha se rovněž nevyvedla. Při příští návštěvě města zvolíme jiné stravování nebo jídlo nekompromisně vrátíme.

1  Poděkujte uživateli Jiriphoto.
Recenzováno: 2. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Krásné prostředí, milí personál a luxusní jídlo. Nemohu nic jiného než doporučit. Rádi brzy zase zavítáme.

1  Poděkujte uživateli Tana2006.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace U Blanickych Rytiru, si také prohlíželi

Vlasim, Středočeský kraj

Už jste navštívili Restaurace U Blanickych Rytiru? Sdílejte své zkušenosti!