“skvělý oběd”

Restaurace Na Statku
Recenzováno: 11. října 2020

Tuto restauraci jsem navštívila na pozvání známých.Při vstupu mě hned zaujala čistota restaurace a krásné dekorace.Jen jsme dosedli okamžitě jsme dostali jídelní lístek a dotaz na nápoje.Jídlo skvělé,ochota personálu vynikající po celou dobu našeho pobytu.Panu majiteli mohu pogratulovat k zaměstnancům,kterých by si měl v dnešní době vážit.Tuto restauraci mohu doporučit a určitě jsme zde nebyli naposled.

Poděkujte uživateli helcak658.

Recenzováno: 3. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Vřele doporučuji, perfektní a atmosférické prostředí, vynikající jídlo - jak pro rodiče tak pro děti. Příjemná obsluha, parkoviště u silnice. Obzvláště výborné to musí být venku na dvoře který navozuje atmosféru statku. My ale byli za deště tak jsme sedli vevnitř. Velmi jsme si to užili.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli Jiří S.
Recenzováno: 15. září 2019

Navštěvuji tuto restauraci již 7 let. Je obdivuhodné, že kuchyně, prostředí i obsluha dokážou po celou dobu udrřet velmi vysoký standard kvality. Rád se sem zase vrátím.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Miroslav B.
Recenzováno: 17. srpna 2019

Než přišla vůbec nějaká obsluha,čekali jsme třičtvrtě hodiny.
Pak už to šlo o něco rychleji.
Jídlo i prostředí super.Opravdu jsme si pochutnali.

Poděkujte uživateli 10Marta10.
Recenzováno: 13. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Dnes jsme tu jedli poprvé a vše bylo vynikající. Jidlo výborné, obsluha příjemná. Jako zákusek můžeme doporučit domácí lívanečky . Prostě žrací orgasmus.

Poděkujte uživateli Martin N.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Na Statku, si také prohlíželi

Radnice, Plzeňský kraj
Rokycany, Plzeňský kraj

Už jste navštívili Restaurace Na Statku? Sdílejte své zkušenosti!