Johann W - Zámecké vinařství Třebívlice
Dnes otevřeno: Zavřeno
Anna K.

Vinařství má příjemnou atmosféru, ocitnete se rázem jako na Moravě, v okolí jsou pole louky, krásná... přečíst další informace

Recenzováno: 24. července 2020
Lenka V
Most, Česká republika
Všechno velké

Velkovinařství se jménem šlechtické mecenášky. Tomu odpovídající prostředí včetně interiéru... přečíst další informace

Recenzováno: 26. srpna 2018
mra03
Praha, Česká republika

Recenzováno: 8. listopadu 2017

Byli jsme zde v měsíci řijnu na vinobraní a byl to výborný zážitek. Děti mohli česat vinnou révu, rodiče ocutnat burčák. Vynikající

Datum zážitku: říjen 2017
Poděkujte uživateli daniel p.
Recenzováno: 31. října 2017

Naše první návštěva u Johanna W. se odehrála na počátku letošního roku a dovedla nás k takřka extatickému nadšení - jak z hlediska jídla, tak kvality vína. Proto jsem rád souhlasil s ověřovací návštěvou v posledním říjnovém weekendu. Malá degustace růžového vavřince za vchodem mile potěšila (však jsem si taky jednoho koupil i na domů) a navnaděni jsme se odebrali nahoru do restaurace. Ta byla obsazena vcelku minimálně - jedna dvojička a jedna rodinná oslava s příšerně rozeřvanou holčičkou. Obsluha lepší, než minule - pohybovala se suverénněji a byla milá a rychlá. Jídlo ovšem ani zdaleka nedosáhlo kvalit z minulé návštěvy. Vývar byl skvělý, další jídlo jsme volili hovězí krk s dušenou zeleninou, já osobně jsem šel do krkovice /nalístku byla uvedena pečená, nicméně byla uzená) s knedlíkem a se zelím. V obou případech kvalita se blížila spíše průměru, ale snad to bylo i druhem vybrané krmě. Hovězí krk upravený na medium obsahoval zase mnoho nerozžvýkatelných kousků . ....... K pití žatecká Baronka, dobré, byť lahvové pivo. Poté jsem si přál ještě moučník - bohužel již nebyla levandulová pannacotta, která mne silně vábila ... musel jsem tedy jít do čokoládového dortíku .... ten byl chutný, těsto trošku dusivé, ale hlavně porce byla na moučník až nesmyslně velká - podělili jsme se nakonec o moučník dva. Résumé: nevím, zda jsme natrefili na jiného kuchaře, než posledně, ale moc bych prosil - výjimečný podnik by fakt měl umět i obyčejná jídla připravit tak, že lidi budou omdlévat blahem.

Datum zážitku: říjen 2017
Poděkujte uživateli Filip C.
Recenzováno: 2. září 2017 prostřednictvím mobilu

Během prvního ročníku otevřených sklepů jsme měli možnost ochutnat opravdu různá vína z oblasti Velkých Žernosek. Byla vína vynikající, dobrá i horší, toto vinařství se řadilo na konec těch horších. Ono nestačí mít vykachličkováno až ke stropu, nejnovější nerezové tanky a dřevěné sudy s podobiznou Ulriky. Ono je potřeba mít k vínu i vztah a vdechnout mu duši. A to se nedá koupit... Škoda, vinařství zde má určitě velký potenciál.

Datum zážitku: září 2017
Poděkujte uživateli MarieF1728.
Recenzováno: 21. května 2017

Výběr toho nejlepšího z vína a lokální kuchyně. Doporučuji také exkurzi procesem výroby vína a degustaci.

Datum zážitku: duben 2017
2  Poděkujte uživateli S7382MVmartinb.
Recenzováno: 3. května 2017

Kazda navsteva ve vinarstvi je naprosto dokonala. Kouzelne prostredi v kombinaci s naprosto uzasnym a profesionalnim personalem je korunovano jidlem, ktere se opravdu muze povazovat za gastronomicky zazitek. Ac neni komplex vinarstvi uplne snadno dostupny a k dokonalosti mu chybi snad uz opravdu moznost prespani, rozhodne stoji za navstevu, a rozhodne nezustanete jen u jedne.

Datum zážitku: květen 2017
Poděkujte uživateli Formannik.