Johann W - Zámecké vinařství Třebívlice
Dnes otevřeno: Zavřeno
Všechno velké

Velkovinařství se jménem šlechtické mecenášky. Tomu odpovídající prostředí včetně interiéru... přečíst další informace

Recenzováno: 26. srpna 2018
mra03
Praha, Česká republika
A opět o půl roku později .....

Recenzováno: 24. února 2018
Filip C
Praha, Česká republika

Recenzováno: 26. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Velkovinařství se jménem šlechtické mecenášky. Tomu odpovídající prostředí včetně interiéru restaurace.
Kuchyně výborná, vepřová panenka neměla chybu.
Obsluha velmi zdvořilá, rychlá, profesionální.

Datum zážitku: srpen 2018
Poděkujte uživateli mra03.
Recenzováno: 24. února 2018

Jako každý únor předjarní výstup na Hromovou horu, po ní, za odměnu, společná návštěva a oběd v milé lokalitě mezi vršky Českého středohoří. Sympatické uvítání u vstupu - po mrazivé procházce na Milešovku přišla vhod degustační sklenka s bílým cuvée Johann W (ze kterého byl cítit především voňavý muškát). V restauraci Ulrika von Lewetzov jsme byli usazeni u stejného stolu jako loni - průhledy vysokými okny do sluncem prozářeného mrazivého dne jsou úchvatné. Lístek tradičně jednoduchý - stálá nabídka, výběr dne - volili jsme dílem kulajdu (s vejcem na ztraceno, houbami a brambůrky, které jsou v talíři přelity hutným smetanovým krémem), dílem kuřecí consommé (snesl bych trochu silnější, zeleninka dobrá, několik kousků domácí těstoviny by chtělo dosolit). jako hlavní jídlo většina volila vepřový špalík (úctyhodné kousky krásné libové krkovice) s uzenou majonézou, pečenými brambory s hrubou solí a sušenou cibulí, krkovičku a čočkovým ragů (ta prý byla rovněž velmi chutná), já vsadil na rolovaný králičí hřbet se zapečeným bramborovým purée a glazé omáčkou. Hlavní jídlo alespoň v mém případě předčilo polévku. K pití jsme dali místní muškát, ročník 2015, jiskřivě suchý a nádherně voňavý. Zakončili jsme dobrou kávou. Obsluha rychlá, milá, nenucená. Tedy tentokráte opět mohu chválit a doporučit návštěvu.

Datum zážitku: únor 2018
1  Poděkujte uživateli Filip C.
Recenzováno: 9. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Skvělá a milá obsluha. Prostředí nobl,trosku jsme si tam v džínách připadali jak vidlaci :D vývar s domácími nudlemi,hodne masa. Pečená krkovice skvělá, hovězí svíčková jak od maminky. Určitě se vratime.

Datum zážitku: prosinec 2017
Poděkujte uživateli rackomartina.
Recenzováno: 27. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Slyseli jsme o Ulrice moc , ale dlouho nam trvalo, nez jsme ji videli. Za nas, stalo to ta to! Krasny objekt na vysoke urovni, vse dotazene do detailu! Velice sympaticke menu s minimem jidel! Ale zadny strach, urcite si vyberete! No a pokud prichazite za vinem, pak na vas ceka to prave! Ochutnavka vina vina na Vas ceka jiz pri prichodu.
V kazdem pripade stoji za zastaveni ( kratke, ale lepe dlouhe!)

Datum zážitku: listopad 2017
Poděkujte uživateli Ervin P.
Recenzováno: 8. listopadu 2017

Byli jsme zde v měsíci řijnu na vinobraní a byl to výborný zážitek. Děti mohli česat vinnou révu, rodiče ocutnat burčák. Vynikající

Datum zážitku: říjen 2017
Poděkujte uživateli daniel p.