“Můžu doporučit”

Hostinec U Mostu
Recenzováno: 10. října 2020

Byl jsem tu několikrát a vždycky jsem si skvěle pochutnal. Ať už řídím nebo ne, tak podle toho volím alko nebo nealko variantu k pití a i o řidiče tu je skvěle postaráno, nealka opravdu velký výběr. A pivo mi tu chutná moc. K tomu je vždycky z čeho vybrat, mám rád jídla z grilu ale i klasickou českou kuchyni. A kdyby nebylo co vybrat jen tak z mýho plezíru, tak smažák to tu jistí vždycky a vždycky dobrej

Poděkujte uživateli jurigrmp.

Recenzováno: 11. září 2020

Dal jsem si tu genialni kulajdu, lepsi jsem hodne dlouho nemel, velmi jsem si pochutnal a kureci kapsa s houbami tez vyborna, k pití plzen - skvela

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli tomikle.
Recenzováno: 9. září 2020

Byli jsem na výletě v nedalekém okolí a náhodou navštívili tento podnik. Musím říct, že jsme byli příjemně překvapení. Jak jídlem, tak i ochotou zaměstnanců. Za mě opravdu super hostinec.

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli MartinNagi.
Recenzováno: 31. srpna 2020

Hezká čistá restaurace a služby i jídlo v pořádku, dokonce i usměvavá obsluha. Na jídle jsem si pochutnal, ale bývá tu dost frmol v sezóně je tu narváno. Dá se tu kochat hezkým pohledem na vodu a na most.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli robertklaus.
Recenzováno: 24. srpna 2020

Pánové - za mě maximální spokojenost. Dal jsem si krůtí na grilu s fazolkama a olizuju se ještě teď! Přítelkyně měla šopský salát a vypadal taky senzačně. Půl hvězdy ubírám, že se musí platit jen cash.

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli karlvbahnhof.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Hostinec U Mostu, si také prohlíželi

Ceske Petrovice, Pardubický kraj
Jablonné nad Orlicí, Pardubický kraj

Dolní Morava, Pardubický kraj
Žamberk, Pardubický kraj

Už jste navštívili Hostinec U Mostu? Sdílejte své zkušenosti!