“Výborná restaurace v srdcy orlických ho”

Hostinec U Mostu

Výborná restaurace v srdcy orlických hor u kubistického mostu přes nádhernou pastvinskou přehradu, velmi mě zaujal plakát na panských záchdech a proto dávám 5*, jídlo lepší průměr, ale zas vnímavost a ochota personálu zjevná.

Poděkujte uživateli martinpetras.

Recenzováno: 14. října 2020

Smažák by si zasloužil maličkou oblohu, ale jinak všechno skvělé a i polévka byla výborná. Obsluha snaživá a milá. Výhled z restaurace na přehradu je bezkonkurenční.

Poděkujte uživateli jakkubbriz.
Recenzováno: 13. října 2020

o vikendu jsem se tu stavil a musim kontataovat velkou spokojenoist predevsim s ohleduplnosti pana sefkuchare timto bych ho chtel pozdravit a podekovat mu

Poděkujte uživateli milandiamond.
Recenzováno: 10. října 2020

Byl jsem tu několikrát a vždycky jsem si skvěle pochutnal. Ať už řídím nebo ne, tak podle toho volím alko nebo nealko variantu k pití a i o řidiče tu je skvěle postaráno, nealka opravdu velký výběr. A pivo mi tu chutná moc. K tomu je vždycky z čeho vybrat, mám rád jídla z grilu ale i klasickou českou kuchyni. A kdyby nebylo co vybrat jen tak z mýho plezíru, tak smažák to tu jistí vždycky a vždycky dobrej

Poděkujte uživateli jurigrmp.
Recenzováno: 11. září 2020

Dal jsem si tu genialni kulajdu, lepsi jsem hodne dlouho nemel, velmi jsem si pochutnal a kureci kapsa s houbami tez vyborna, k pití plzen - skvela

Poděkujte uživateli tomikle.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Hostinec U Mostu, si také prohlíželi

Ceske Petrovice, Pardubický kraj
Jablonné nad Orlicí, Pardubický kraj

Dolní Morava, Pardubický kraj
Žamberk, Pardubický kraj

Už jste navštívili Hostinec U Mostu? Sdílejte své zkušenosti!